Blízká budoucnost. Posádka pozemského raketoplánu se blíží k Marsu. Technické potíže způsobí velmi tvrdé nouzové přistání, a loď je značně poškozena. Astronauti se brzy setkávají s nepřátelskými obyvateli Marsu, jejichž města jsou vystavěna v podzemí. Jsou vtaženi do občanské války, kde se extrémistická frakce snaží svrhnout marťanského vládce Marduka (Tony Amendola). Astronauti se musí rozhodnout, na čí stranu se postaví, aby si získali důvěru svých vyspělejších sousedů. (zipacna)

DexMASTER094

Vizuální efekty přdčili mé očekávání na rozdíl od normální kamery. Část dělaná počítačově vypadá poměrně dobře na to že film neměl velký rozpočet. Naopak žalostná je práce s normální kamerou, která vypadá příšerně. Nebo aslespoň hůř než jsem čekal, a to jsem nic velkého nečekal. Příběh sám o sobě není zas tak špatný, ale sráží ho provedení, které bylo zvoleno. Suma sumárum - 1 hvězdička za efekty, druhá hvězdička za příběh a pokud máte rádi sci-fi jako já, tak si tam přihoďte ještě jednu. za mě 3/5. ()

Karbos

TV film na motivy Dänikenových děl o anunaki a mimozemských zásazích do vývoje lidstva hozený do laciného a děravého kabátu Hvězdné brány. Inspirace je zde do očí bijící, stejně jako papundeklovost všeho kolem. Námět ale oceňuji, dostat to do ruky někdo s penězmi mohl to být další super blockbuster. Btw jestli pak jste si všimli, že hlavního emzáka hrál mistr Breitac alias Tielkuv učitel  Tony Amendola :)) ()

chaosteory odpad!

Upřímně mám na háku, které studio to má nasvědomí, je mi jedno že efekty stojí za starou belu, ale námět a scénář stojí za zmínku. Bacha Spoilery! Podle filmu je Země věznice, sklad, skleník, bůh ví co dál a my jsme vlastně výsledek zoofilních choutek. - Obyvatelé Marsu jsou naši nadřazení předci, kteří nám dali úplně vše a my je uctívali. Chvíli jsem věřil, že se objeví Predátor a poděkuje jim, že může na Zemi chytat Alieny, a nebo že si kapitán Kirk zaletí natankovat. - Ona "vyspělá" civilizace vegetí v jedný pyramidě a jejich počet by se vešel na zastávku metra. - Několikrát slyšíme, že byli na naší planetě. Hm, a to jako čím, Stargate je patrně v servisu. - Na to, že se pořád někdo ohání mezigalaktickou technikou, střílí po sobě plazmovými špuntovkami. Zajímal by mě jejich názor třeba na M4ku :-). Po tomto zamyšlení pochopte, že tohle nemůžu akceptovat ani jako vtip, natož jako sci-fi. ()

Tomulka odpad!

No aji na televizi je to hovadina jak prase. Celkem slušnej námět zahozený mizerným scénářem a hroznými hereckými výkony a ty dialogy to se fakt nedá. ()

xthomascz76

Po dlouhé době sci-fi, které jsem nedokoukal. Normálně se u takových céčkových filmů aspoň zasměju, ale tohle je tak blbé, až je to fakt blbé. ()

Sashmen13

Takový malý kousek tenhle film byl od toho, aby to bylo docela good porno ve velkofilm stylu. Film exceluje ve všem, ať je to věda, která je tady úplně next brain level (x něco pyramidiální geografie, bla bla, nekonečno energie lol), super obsazení (ruskej technik byl nej) nebo souboje, které jsou prostě dokonalé. Asi si postavím na balkoně malou pyramidu a řeknu ČEZu ať se jde vycpat, future is now old man! ()

samurraj

Miluju Sci-fi, ale toto je tak přitažené za vlasy, že to z dobrého Sci-fi dělá Béčkovou sračku. Stejný druh lidí, žijící na rudé planetě, Sumerské písmo atd..to je i na mě moc :-) Dávám 2* a to je až až. ()

randalll odpad!

Někdy opravdu přemýšlím o tom, jestli to tvůrci myslí vážně. U tohoto filmu nebylo ani pět minut, kdyby mě tahle otázka nenapadla ... ()

Jeff_Geiger odpad!

Pekelna socialne enviromentalni mimozemska konina ve srandovnim prostredi. Velka chyba scenaristu a rezisera, ze tu kozatou brunetu nechali umrit hned na zacatku. Ale treba se chyti v pornu, kde jsou v nekterych pripadech kvalitnejsi a propracovanejsi scenare (napr. opravar pracek a milfka, kluk s pizzou a nadrzena teenka) nez v tomto skvostu. Tezko rict o cem to cele vlastne bylo a proc... ()