Ji-Hoon je v současnosti pravděpodobně nejpopulárnější jihokorejský kouzelník. A svou práci má velmi rád, jelikož mu umožňuje prohnat a dobýt cokoli, co má pěknou tvářičku, hezké nohy a slintáníhodné proporce. Temperamentní Hee-won učí na střední škole výtvarnou výchovu a její největší starostí jsou rodiče, již ji pobízejí, aby konečně následovala příkladu své sestry, vdala se a začala honem rychle plodit. Ti dva nemají nic společného. Tedy až na jeden záznam skryté kamery, který oba zachycuje při jejich schůzce v motelu a který je nyní na internetu k dispozici všem bulvárním novinářům i nadrženým žákům a nadřízeným Hee-won. Bývalí milenci se tedy po dlouhé době znovu setkávají, aby společně vymysleli, jak ošidnou záležitost dovést k uspokojivému konci. (kiddo)

May

Romanticke komedie puvodem z Jizni Korey maji mnoho unikatnich vlastnosti, diky kterym se neustale zvysuji zastupy jejich priznivcu. Jednim z nejsilnejsich, do oci bijicim faktem je absolutni vypusteni jakehokoliv sexualniho napeti. Drtiva vetsina takovych filmu dokaze cloveka fascinovat daleko vic nez zapadni filmy podobneho razeni, aniz by mezi hlavnimi hrdiny behem dvou dejem nabusenych hodin k cemukoliv doslo (byt jen k polibku). Nejspis prave kvuli tomu ty filmy tolik miluju, dokazi zobrazit ciste city a lasku tak, jak o ni lide sni. Love in Magic ale vsadila na pravy opak; sex v ni tabu rozhodne neni, vsechno se kolem nej toci uz od uplneho zacatku a je na nem postavena cela zdlouhava ale originalni zapletka. Nebyt mezer ve scenari, je tenhle film pecka. ()

italka63

Asi mně obloukem minula romantická nálada....takový mírně roztahaný film o trochu umanuté učitelce a jednom poněkud přelétavém kouzelníku a několika lidiček, co se kolem nich taktéž točí. Líbilo se mi kouzelnické vystoupení, které bylo koncipované do hledání a smutku po ztracené lásce. Jinak si nemůžu pomoci, film instantní konzistence, strávíte ho, ale na jeho chuť za chvíli zapomenete.Víc jak tři to nebude. ()

Duotone28

Heh,usmevny filmik...s komi-romantische nadychom ...v produkcii korejskych tvorcov...,ktorych som si v poslednom case celkom oblubil...akurat ze tento filmik mi az tak moc nesadol...a z vacsiny co videl,tak tento z nich pada do priemeriku...Nepacilo sa mi hlavne...ze som v nom trochu citil americkej prichute...co v korejskych filmikoch sa stava len velmi zriedkavo...,nazdar ()

Pethushka

Jsem spokojená s originální zápletkou, příjemným scénářem a také s hereckým obsazením. Jen je škoda, že těch kouzelnických představení tam nebylo více. Jak jsme se mohli v těch pár kouzelných minutách přesvědčit, kouzlení hlavnímu hrdinovi šlo. Nadstandartně vyvedená komedie nás ruku v ruce s romantickým nádechem dovede až k dramatickému konci..tak je to ideální. 4* ()

Folpa

Jedno z největších překvapení. Perfektní romantická komedie o tom, jak se spolu před pár lety vyspal na jednom pokoji v hotelu pár a teď se objevila nahrávka na internetu. Dotyčná najde bývalého přítele- dneska slavného kouzelníka- a vydávají se hledat, který hotel, že to byl. Jinak tam je perfektní zhruba 5 minutové kouzelnické vystoupení, které je moc krásné a kouzelník je v balení ženských borec! :) ()