S Jakubom na rybách

(relácia)
  • Česko S Jakubem na rybách
Česko, 2005, 20x23 min

Rybařit budeme především v krásných revírech u nás doma, ale v každém díle si na své přijdou i příznivci zahraničního rybolovu. Věnovat se budeme všem známým i méně známým technikám lovu a vydáme se po stopách rybářských novinek a vynálezů. Setkáme se s mnoha celebritami ze světa rybaření ale i sportu, umění či politiky. Celý realizační štáb však věří, že náplň pořadu budou časem ovlivňovat i sami diváci a rybáři s dobrými výsledky.

Pořad S Jakubem na rybách představí rybaření ve zcela novém světle, ve světle sportovního ducha. Ryby zde budou představeny jako ušlechtilý soupeř, který se vrací vodě. Diváci se přesvědčí o nesmrtelné pravdě pana Wericha, že rybaření může být skutečně sport. (oficiálny text distribútora)

valinka

Občas se ráda podívám Jakub je správně střelenej .Je fakt,že aspon přes obrazovku uvidíme rybičky o existenci,kterých bychom neměli ani tušení. A protože jsem ho ozážitcích z cestování slyšela vyprávět v jiném pořadu ono to zas tak jednoduché není. ()

JARDAHONDA

Ryby a přírodu mám moc rád...Jakub Vágner a jeho skvostné úlovky,které nemají chybu...Člověk,který nechytá aby zabíjel,ale aby ukázal druhým krásu přírody,takže si myslím,že tím je mu dovoleno a přáno,že chytá po celém světě trofejní úlovky i některé neobjevené ryby.. ()