Brooke to nemala v živote vôbec jednoduché. A aj napriek viditeľnému nedostatku v detstve sa dnes vypracovala na jeden z najväčších talentov na najlepšej škole módneho návrhárstva v krajine. Brooke už od detstva snívala, že jedného dňa sa z nej stane módny návrhár. Keď sa však dozvie o smrti starého otca, ktorého nikdy nepoznala, jej život sa totálne zmení. Okrem dedičstva jej totiž zanechal aj úlohy v rodinnom podniku, ktorý si rozumie so všetkým možným okrem zákonov. Cesta do podsvetia je o to náročnejšia, že nový študent, do ktorého sa Brooke zahľadela, je v skutočnosti agent FBI... (oficiálny text distribútora)

Nocturno culto

Tohle je vhodné akorát na sobotní dopoledne a svůj účel to splnilo. Není třeba nad ničím přemýšlet, dějová linie je přímá a tak se můžeme nerušeně kochat krásou "Penny" a Megan ..Módní prostředí s lehkým nádechem místního podsvětí, k tomu trochu vtipu, krásné dívky, pár drsňáků a komedie je na světě..hodnocení je adekvátní..Za mě průměr čili 55 %.. ()

Tommassi3

"Tak proto jsi mě pozval na rande ??" - "Jasně !! Můžu přece říct, že jsem randil s kmotrou.. To je hustý !!" ;) Kmotra Kukačka Kaley v dalším hnoji.. Tahle ubohá rádoby gangsterská parody variace několika výborným vtipům navzdory rozhodně za žádnou chytrou Třaskavinu neplatí.. A hláškovat z Kmotra opravdu nestačí.. ()

hous.enka

Hodně (HODNĚ) bláznivá komedie o mafii a šičkách. Zní to bizarně? Taky to pěkně šílené je! Film mě zaujal zejména kvůli přítomnosti Kaley Cuoco a Meghan Fox, jinak toho mnoho nenabízí. Ale já mám svým způsobem ráda tyhle filmy o tom, jak se z vás stane mafián, protože vám umře dědeček, takže na nedělní dopoledne - proč ne? ()

Mire

Jeden z tých lepších Kaleyiných filmov, ktorý prekvapivo nie je úplná sračka, ako napríklad The Hollow ktorý vznikol ten istý rok ako Crimes of Fashion. V tomto hraje dokonca hlavnú úlohu. Samotný námet nie je bohviečo (nie som fanúšik módy), ale aspoň to nie je taký bezduchý a hrozný film ako bol Cougar Club alebo spomínaný The Hollow a podarilo sa mi ho dopozerať bez výrazného nezáujmu, ktorý som pociťoval pri tých dvoch menovaných "skvostoch". No a k tomu pridajme krásavicu Megan Fox a hodnotenie sa môže ustáliť na dvoch hviezdach. ()