Houseov tím má plné ruky práce so 16-ročným chlapcom, bývalým plavcom, ktorý vykašliava krv a na tele má známky sebapoškodzovania. Cuddyová čelí strachu z vážnej choroby a prehodnocuje svoje priority. House sa len ťažko vyrovnáva s novou skutočnosťou a zlyháva ako partner. Navonok nedokáže prejaviť účasť a Cuddyovej sa neustále vyhýba. Ako lekár však dbá na to, aby čo najrýchlejšie získal všetky výsledky z jej vyšetrení. (TV JOJ)

B.Wilde

Tenhle seriál miluju, ale to jak se Cuddy rozešla s Housem byla prostě podpásovka pro fanoušky. Je fakt, že vyloženě happyend si u nich představit taky úplně neumím, ale prostě je to k vzteku. Tak dlouho tam kolem sebe chodili, tak dlouho trvalo, než se dali dohromady a pak to skončilo jak to skončilo. Na jednu stranu by se dalo pochopit, že byla naštvaná, ale chovala se, jako by ho snad neznala... rozhodně by se to dalo řešit dost jinak. Je mi jasný, že spousta diváků tyhle romantické vztahy neřeší, ale vždycky mi přišlo líto, že tady žádný nikdy neskončí dobře (stejně jako Chase a Cameronovou, ale tam se mi aspoň líbilo, jak vypadalo jejich poslední setkání a jak si vše vyříkali). ()

Jaroslaf odpad!

Vlasně se jedná o jeden z opravdu NEORIGINÁLNÍCH dílů, a pouze o čistou kopii klasik žánrů, jako je Butch Cassidy a Sundance Kid, zombie horrory, atd. Aneb jak poznáte, že seriál se dostal do úzkých? Začne ze sebe dělat sitcom z devadesátých let (sny cuddyové) anebo splatter house horror (sny house.) Fenomén "sitcomování" žánrově jinak zaměřeného seriálu není ojedinělý, potkal i seriál Jmenuji se Earl anebo Breaking Bad. Absolutní dno představuje muzikálová vsuvka v dílu, která je tak brutálně nanicovatá, homosexuální a otravná, až mě kdysi donutila na mnoho let seriál stopnout. Doktor House není Rocky Horrow Picture Show a není to ani sitcom ze šedesátých let. Naštěstí to tvůrci zhruba pochopili a dál podobné přešlapy nedělali. Ale stejně jim to v této epizodě neodpustím. ()