Vickymu se splnil jeho sen - proslavil se jako špičkový rocker a nahrávací společnosti se o něj perou. Vybere si společnost Angel Records, jejíž majitelka Natasha je do něj ale mnoho let zamilovaná a chce ho získat za každou cenu. Což o to, je to kočka, jenže Vicky už jednu přítelkyni má - s Anjali už chodí několik let a jejich láska je převeliká. No ale protože je i přes své vřelé city pořád jenom chlap, dojde k tomu, k čemu dojít muselo a Vicky řeší bezvýchodnou situaci - své šéfové nemůže dát kopačky, neb jí vděčí za veškerý svůj úspěch a zároveň miluje svoji přítelkyni. (bolly.cz)

Ramanam

Poutavý, i když zároveň ve své podstatě posmutnělý příběh o jednom milostném trojúhelníku a touze po lásce, která nemusí být vždy opětována. Osudu až za hranicí posedlosti nešťastně zamilované Natashy mi bylo vážně líto. K. Kapoor ji zahrála výborně, včetně neustálého svádění Vickyho (A. Kumar). Obsazení hlavních postav se mi přesně trefilo do vkusu. Všichny tři řadím mezi své nejoblíbenější, takže plná spokojenost. Hudba též vydařená včetně několika hitovek. Ano, o žádný velkofilm se nejedná, ale na tom přec vůbec nazáleží. Čtyři slabší hvězdy. ()

enKor

Skupinový tanec: malé množství, sárí: super, příběh: klasika v bollywoodském provedení. Nic nového pod sluncem, ale je to koukatelné, jen hodně předvídatelné. ()