Romantická komedie, která rozbuší vaše srdce, začíná během chladného zimního dne v New Yorku. Toho dne dojde k náhodnému setkání mezi dvěma mladými lidmi. Na první pohled se do sebe zamilují, je ale šance, že se ještě někdy uvidí? (oficiálny text distribútora)

punka27

vety typu : "budeš moje dievča?" .. "moja najlepšia kamarátka mi zakázala chodiť s rockovými hviezdami".... júúúj tak to fakt nemusím .. ()

lacerta odpad!

Je to dost o ničem, zpěv a zjev Ashlee Simpson tomu taky moc nedodal. Zápletka asi byla nejhorší - bylo to o jedné nehezké modelce a špatné herečce, která neví co chce. Skoro by se mi třásla ruka dát jednu hvězdu za Shannyn Sossamon a Stephena Moyera (i když ho v True Blood fakt nemusím, ale tady mě bavil). Ale asi nikdy nepochopím, o co v takových filmech jde - to by se jako zbořil svět, kdyby tam dolítl až dalším letadlem? Proč vždy musí nutně do toho samého letadla? Aby se náhodou těžce zamilovaná vyvolená během letu nezamilovala do někoho jinýho? Fakt nechápu, ať žije největší klišé amerických romantických filmů. ()