Hlavní postavou animované komedie ve stylu slavného South Parku je devítiletý zrzavý Pimp, který se nedokáže přizpůsobit životu na předměstí, nemá kamarády a den co den musí čelit posměchu. Jeho život nečekaně změní prostitutka Sweet Chiffon. Vezme ho do svého pracoviště, baru Hřiště, kde ho seznámí s pasákem Džusem. Okouzlený Pimp se s ním spřátelí a rozhodne se být také pasákem. Začne se oblékat jako on, a dokonce využije Džuse k tomu, aby zapůsobil na spolužáky. A když se pasák dostane do potíží, je odhodlán mu pomoci. Starosta Tony Gold totiž Džusovi pohrozí, že zavře jeho bar, pokud nedostane devadesát procent všech zisků. K nátlaku dokonce zneužije i Pimpa. Když se totiž chlapec odmítne vrátit k matce, obžaluje Tony Džuse z jeho únosu, nechá ho zatknout, podminuje a zavře jeho bar, a pak začne unášet jeho prostitutky. Džus je sice přesvědčen, že ho Pimp zradil, ale rychle pochopí svůj omyl, když ho chlapec ve vězení navštíví a pomůže mu uprchnout. Společně pak vymyslí plán, jak se starostovi pomstít, a zapojí do něj také Pimpovu matku, která jim pomůže nejen získat klíče od radnice, ale také osvobodit unesené prostitutky. (oficiálny text distribútora)

pospech11

Zajímavej film, když jsem na to viděl reklamu, říkal sem si co to bude za kravinu. Jenže sem se mílil, film to byl pohodovej, ani ne moc sprostej, některé hlášky té krysy co malej Junior nosil sebou, byly dobré. Navíc ve filmu hraje Bernie Mac a to je záruka dobrého humoru. ()

Olík

To, že je film animovaný a jednou z postav je oplzlý krysák (nebo co to bylo za hlodavce), který by ho tam rád každé zašrouboval, ještě neznamená, že jste natočil komedii ve stylu South Parku. Malý pasák působí spíš jako raná dvojka Mike Epps & Ice Cube kreslená autorem dětských lepoler. Příběh sám o sobě zase úplný úlet není, délka tak akorát aby nezačala nudit, některé postavy jsou víc než povedené a i přes fakt, že se autoři mohly ještě více odvázat, tak pro ty, kteří chtějí poznat kreslený svět nezasažený studiem Pixar nebo Disneyho pohrobky, taky volba! ()

merlinovic

Viděl jsem to v noci v televizi a moc sem tomu nevěnoval pozornost dokud veverkomyš neprohlásila, že by vojela učitelku. Vypadá to jako pohádka pro děti, dokud některé postavy nezačnou mluvit. Malý Pimp si nemůže najít kamarády a jediný kdo je mu kamarádem je nadržená veverkomyš kterou nosí v kapse, jednou v noci pomůže prostituku "odvést domů" (do bordelu) kde se sblíží s pasáky a jejich kápo se mu stane náhradou za otce, což se ovšem nelíbí jeho matce ani starostovi města, který chce tučný profit z provozování podniku. ()

sirrgulo

Já chci bejt taky Pasák, nosit červený hadry a mít oplzlou krysu (nebo co to bylo). Z mámi bych sice svojí holku nedělal, ale jinak bych se řídil stejně jako Junior radama ostatních pasáků. Vtipů tu zas tolik nebylo, ale jinak se jedná o docela slušný počin. Škoda jen, že film nedokáže překonat skvělý začátek s knihou pasáků. Nic zajímavějšího už nenabídl. ()

batuzekk

V celku obstojné hlášky, sice ne úplně originání .... ale ! Mám rád tenhle typ olzlýho zachodovýho humoru ve stylu animáku a i když někteří říkají, že je to jen napodobenina SOUTH PARKu , tak i přez to dávám 5* ()

tuberaq

Dočetl jsem se, že je to v south park stylu, ale udělal jsem chybu, měl jsem číst dále... zajímavý úvod, nic moc děj a hloupý a čitelný konec, několik trapných scén mě přesvědčilo nikomu tento snímek nedoporučovat :-P zábavné, ne však vtipné; působivé, ne však oslňující; zajímavé, ne však dobré - průměrný animák pro večerní zábavu ()