Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

Humprt Pum odpad!

Opravdová katastrofa. Po všech stránkách. Nevěděl jsem, že se tak umně dá docílit toho, aby tak drastické scény nechaly puls bez změny rytmu. ()

brabi

Asi jsem čekal příliž. Likvidace jsou docela efektní, jen by to chtělo taky nějaký kloudný příběh. A na to, že Eli Roth už evropu párkrát navštívil a (jak sem někde četl)má ji rád, tak nevím,proč ji vylíčil v takovém světle, jak to udělal. ()

lmc

Co k tomu říci? Hostel je další tragédie v dějinách filmu a totální úlet Quentina Tarantina. Musím uznat, že v prních pár minutách filmu jsem se celkem bavil, a kdyby Hostel zůstal ulítlou puberťáckou komedií, určitě by mě zaujal více než "horor". Nápad s "násilím na prodej" by se dal určitě lépe použít v dobrém, ne tak brutálním thrilleru (viz. 8MM) a ne skončit jako béčkový horor. Každopádně jde o film, který byl další ztrátou času. Jedna hvězdička za vtipný začátek. ()

Lish84

Někteří recenzenti filmu vytýkali pomalý rozjezd a dlouhou dobu, než dojde k mučícím scénám - hlavního motivu filmu. Já si myslím, že režisér buduje napětí dobře a důmyslně - hezky postupně, ani pomalu, ani rychle, každá scéna má v tomhle nějaké opodstatnění. Je to ten typ režiséra - fanouška, který točí takové filmy, jaké by v kině sám chtěl vidět. Mučících scén tu je akorát, přesně tolik, kolik příběh vyžaduje. Jsou úplně to nejlepší na celém filmu. To, že je Krumlov vydáván za Bratislavu mě celkem netrápí, stejně jako mně v xXx nevadilo, že Alpy začínají kousek za Prahou. Je to právo filmařů a když něco v rámci filmu funguje, vůbec nevadí, že je to ve skutečnosti blbost. ()

Lewaso odpad!

Označení horor je urážka hororů. Je to nechutné „masakrování“ za účelem léčení klasického (ne)doktorského mindráku. A navíc nuda. ()

Bateman

Protože mě naprosto uchvátil Cabin Fever,těšil jsem se na další film Eliho Rotha a nezklamal se.Sice je dějová konstrukce hodně podobná(od teenagerské komedie na začátku přes drama až naprostou řež na konci),ale to mi nevadí,spíš naopak.Já si prostě nemůžu pomoct.Jeho vyprávění si fakt užívám.Kdo tvrdí,že Roth neumí,ať si něco natočí sám. ()

worm14

Opravdu typické a ukázkové myšlení američanů. Jinak film nebyl nejhorší, a když trochu přimhouříte oko, dá se na to koukat. Mě akorát už nudí to klišé východní evropy, tak jak to je zobrazováno ve většině filmů, které tu amíci natáčí...viz filmy jako Hostel 1,2, XXX, Eurotrip a mnoho dalších..... ()

djbarrel

Perfektní ukázka toho, že ani litry krve a hromada brutality nejsou zárukou dobrého hororu. Dvě hvězdy snad jen za to že jsem neusnul. 20 % ()

Cechyno4

Při všech těch ohlasech co jsem na tento film slyšel. Jako, že je tak nechutný, že někteří lidé v kinech během filmu omdlévali či museli odejít.. Musel jsem tento film, také vidět v kině. A i když to tu není moc dobře hodnocené. Já se bavil. Některé scény hodně drsné. Scéna jak si japonka ušmikává oko, je víc než drsná ! Jak píšu, já se bavil ! ()

vejfukCZ odpad!

Opravdu nechápu proč se takovéhle sra*ky točej. Jakoby toho násilí nebylo dost. Když pominu naprosto debilní scénář s nulovým dějem, zůstanou mi příšerný a béčkový neherci s nulovým charismatem a bez špetky hereckého aspoň trochu nadání, vedle kterých vypadá duo Chuck Norris a Steven Segal jako Shakespearovští herci. U scény s vydloubnutym okem sem se málem poch*al smíchy. A samozrejmě si v tom musela zahrát ta kráva Paula Wild. Odpad všech Odpadů, samej kečup všude. ()

Gladi odpad!

Hahaha. To bola ale hlupost. Videl som uz kdejaku hlupost, ale na toto sa nechyta asi nic. Stale ale nechapem,co na tom filme stalo tolko penazi, ked tam hralo par ludi a nejaky ten komparz a tocilo sa niekde v Cechach na vidieku, pardon, vlastne pri Bratislave.:-DMyslim si, ze najtahsie a najdrahsie bolo najdenie a prenajatie tolkych pojazdnych volg a 613-stiek:-D a samozrejme ten karton kecupu na dotvorenie atmosfery.:-DPS: pri scene,ked si ten jeden uchyl ufikne nohu po tom co sa posmykol na prstoch na dlazke som sa fakt z chuti zasmial:-Dhoci je to blbost,kedze by pila nerezala, ked uz mu vypadla z ruky:-D Moje hodnotenie 0,7%. 0,5% za pekne retro auta a 0,2% za to, ze amik pri uteku na volge vedel co ma robit so spojkovym pedalom.:-D ()

AdrianaLarman

Dokud jsem neviděla Hostel nevěřila jsem, že mi může být z nějakého filmu špatně. Ale hle ono to jde. Jedním dechem je to neuvěřitelná slátanina, která snad ani nemá děj.Nemá žádnou atmosféru a vypadá to, že jde vlastně jenom o to, kdo bude trpět víc. Jestli ten chudák na plátně a nebo divák. V mém případě jsem to byla já. Už nikdy víc. ()

JohnCoffe

když už to od začátku degradoval ten scénář dal se Hostel vylepšit aspoň kvantitou a brutalitou scén a to se bohužel nekonalo..k tomu to strašné zahanbení Slovenska a vyjde vám z toho tuctový brak za 2* z nichž jedna je za hudbu a druhá za ty pěkné prcinky :-) ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)