Ripley Holden (David Morrissey) je majitelem zábavního rodiného podniku. Jeho snem je vybudovat ve městě nové Las Vegas a být úspěšným podnikatelem. Jednoho rána však nalezne mrtvého mladíka přímo ve svém kasínu. K případu je zavolán detektiv Carlisle, který se během vyšetřování zaplete s Ripleyho ženou Natalie. Postupně se dostane do konfliktu s Ripleym a vyšetřování se tak stává spíše osobní záležitostí a touhou po pomstě. (Vizmír)

SHA

Parádně vydařená show, která osciluje někde mez romantickou komedií, Colombem, muzikálem a Nebezpčnými známostmi. Vývoj postav v průběhu všech 6 dílů je krásnou psychologickou sondou, ukazující například, kterak se z úspěšného podnikatele, kterému patří svět může stát na chvíli ztroskotanec, než se najde v nové roli, ve které je ochoten obětovat i vlastní manželství, aby byl vítězem a kterak se zásadový detektiv může proměnit v někoho, kdo je ochoten všechny své morální zásady hodit přes palubu kvůli ženské. David Tennant je okouzlující, úchvatný a dokonale hrající jako vždy. Jeho DI Carlise se svým sice postychtivým, ale především ublíženým a nešťasným výrazem je zkrátka neodolatelný a všechny další superlativy, které vás jen napadnou. A ostatní herci za ním nezůstávají vůbec pozadu. Parádně zahrané (mezi hlavními milenci to jiskří jen se na sebe podívají), hudební čísla velmi nápaditá, děj nepřeplácaný a zápletka nečekaná.. Takhle nějak si představuji, že to vypadá, když každý člen štábu odvede svoji práci brilantně. 6 dílů, každý téměř po hodině, ale nutí vás to zkouknout je všechny najednou - jako já - od 4 do 10 ráno :-D Jako perličku na závěr mi to nedá, abych nezmínila, že obsazení je vskutku zajímavé, téměř všichni se objevili v Doctorovi Who, ti kteří ne, tak alespoň v Torchwoodu, spin-offu Doctora Who nebo v dalších britských "skoro-až-klasikách" jako Harry Potter a Stopařův průvodce po galaxii. A nakonec bych to ani nebyla já, kdybych zapomněla zmínit, jak parádní angličtinou se tu mluví. Všechny místní postavy mluví s přízvukem, o němž jsem přesvědčená, že je severský a David Tennant se svým parádním rodným ostrým skotským přízvukem se nedá přehlédnout, vlastně spíš přeslechnout. Je to britský koncert :-))) Kudy chodím, tudy Blackpool doporučuji! :) ()

hwnd

Upřímně jsem měl od začátku hodně problém s žánrem. Kombinace dramatu s muzikálem a do toho herci, které mám spojené spíše s komediálním žánrem, to byl docela problém. Ten problém mi trval prakticky celý pilot a docela vážně jsem uvažoval, jestli nenechat zbytek seriálu na Yndy, ale země původu a počet zbylých dílů mě přesvědčil, abych zkusil pokračovat. A dobře jsem udělal. Prostě jakmile jsem ten divný žánrový zmatlanec vzal na milost, tak jsem si ho začal až skoro zvráceně užívat. O co tedy jde, v casinu se najde mrtvola a pak už se to celé motá kolem rodiny majitele casina (skvělý David Morrissey), po kterém jde jak slepice po flusu ještě skvělejší policista David Tennant. Žánrově je to pořád takový divný mix, který ale funguje. Víc než krimoška o vyšetřování je to ale drama vztahů na všech možných úrovních. A když to přejde do muzikálu, tak se často divák prostě úsměvu neubrání. Když vášnivá erotická scéna přešla do zpěvu pecky od Slade nebo když začal David Tennant taneční choreografii s policisty na chodbě, no to byl mazec. A tančící účetní v podání Steva Pembertona (který mě obvykle zabíjí v čistě drsno britsko humorných rolích), no to se prostě nedá popsat, to se musí vidět a stojí to za to. Jako obvykle budu končit na variaci hlášky, že kdo rád britskou tvorbu, tak by tento seriál neměl vynechat, ikdyž pro každého asi nebude. ()

moikan

Skvelá miniséria. Takú kombináciu kriminálky a muzikálu som ešte nevidela. Skombinovať humor,krimi, komédiu, pesničky , rodinnú drámu a love story do jednej snáď dokážu len Briti. Miestami z toho vzniká magický realizmus a prespievané songy to len umocňujú a pritom to nepôsobí trápne ani nasilu reálne. Skrátka super dej ,humor, herci a atmosféra. Uplná pecka. Momentalne môj najoblúbenejší miniseriálik. Dávam 5***** ()

Garfield007

Super písničky a příběh, který člověka pobaví celkovou ironií detektivního příběhu. David Tennant jako neodbytný detektiv Carlisle, který si na konci vybere lásku před zákonem rozhodně překvapí. Tento seriál by se měl určitě dostat i na české televize. ()