San Andreas

• USA San Andreas Quake

Profesorka seismologie vyvine geniální systém, který dokáže předpovídat zemětřesení. Dřív, než se s vynálezem stihne komukoli pochlubit, zjistí, že v Los Angeles, kde bydlí, má udeřit zemětřesení 10. stupně. Nikdo jejímu tvrzení nevěří. A ona musí zachránit svou nevlastní dceru, která pracuje v centru města. Musí se k ní dostat dřív, než bude město srovnáno se zemí... Vydává se na cestu, která ji může stát život. (TV Barrandov)

MickeyStuma odpad!

Studio Asylum a dalším mockbuster bez bázně a hany se vším všudy, co takový snímek má mít, tentokrát, jak už sám název napovídá, na základě velkorozpočtového snímku San Andreas. Jako omšelá televizní zábava vcelku dobrý, ale jinak bída s nouzí v rámci všeho možného i nemožného. Dějová šablona se, až na drobné výjimky, drží velkorozpočtové předlohy, což na mockbuster není nic divného. U tohoto filmu si i filmoví znalci mohou vyzkoušet své znalosti, neboť se také použilo spousta scén a motivů z různých postarších, samozřejmě velkourozpočtových, katastrofických filmů. Jinak samozřejmě zkratkovitý scénář plný nelogičností, nízkorozpočtová výprava a bohapusté CGI efekty. Inu, proti gustu žádný dišputát, film snese všechno, ale pro lepší filmový zážitek nelze jinak, než doporučit onen původní, výše zmíněný, snímek, kde si jednu ze zásadních rolí střihl Dwayne Johnson. ()

divak84

nezlobte se na mě , ale všichni kdo to tady hodnotíte negativními nazory ve stylu , že jste něco čekali apod, tak jste asi hloupí nebo nevím.. vám společnost Asylum nic neříká ? to opravdu musíte z teto produkční žumpy film vidět abyste si teprv pak mohli udělat obrazek o tom, jak odporný film to byl ? ()

Serafina odpad!

Zbožňuju katastrofické filmy - ty dobré i ty špatné. Tenhle mě zaujal svou půvabnou stupiditou, která je všeprostupující: scénárista to blbě napsal, režisér blbě zrežíroval, herci blbě odehráli a trikaři... No, toho digitálního hrocha bych uplácala v nějakém 3D softwaru i já, kdybych měla tak hodinku na studium. Rozkošně hloupý odpad plný klišé, debilních dialogů a neuvěřitelných situací. Skoukněte to, ale doporučuju k tomu nějakej alkohol nebo THC :) ()

Pblashshs odpad!

Asi po deseti minutách jsem si říkal, jestli si lidi dělají prdel a tohle má 69%, pak my došlo jakého ukrutného omylu jsem se dopustil. Sledovat tuhle záležitost je jako namazat si na plesnivej chleba brynzu z poza ráfku a zakousnout to ráno poté, co si vystřihnete nějakou malou oslavičku s šáněm, chlebíčkama a pár litrama alpy ()

kaylin odpad!

Strašné, ale opravdu. To, co daly filmařům do ruky digitální triky, je příšerné, protože oni prostě nemají soudnost. 3D digitální hroch je tady opravdu odporný a to mám tahle zvířata moc rád. Absolutně nepovedené, špatné, levné a jen náhražka za něco, co už tu bylo anebo se teprve chystá, jak sám název napovídá. ()

• Ve scéně s hrochem, zvíře několikrát narazí do Mustangu, ale auto nemá ani škrábnutí. (Nathaniell)