Alex, mladý americký dělník, hledá nocleh v jednom zpustlém mexickém přístavu. Doprovází ho rádoby přítel Felix, podvodník, který ho rychle připraví o peněženku a zmizí. Krátce poté ho Alex najde postřeleného umírat. Ve strachu popadne Felixovu pistoli a prchá. Alex se tak stane hlavním podezřelým z vraždy a je pronásledován policií. Manželský pár Missy a Mills mu nabídne, ho z města ven vyveze autem. Alex ochotně souhlasí, protože netuší jejich souvislost s Felixovou smrtí ani nebezpečí, do kterého se díky tomuto svezení dostane... (Falcon Home Video)

Juto

Vo filme nie je veľa akcie a miestami je film dosť ukecaný, no pri sledovaní Arquette rýchlo zabudnete na drobné chyby, ktoré môže mať film. 5/10 ()

Arsenal83

TV záležitosť nižšieho charakteru, kde len jedno prekvapí - oni normálne z Rosanny Arquette sa snažili zrobiť hot girl, že brutálnu kosť. A to si fakt vyžaduje veľkú predstavivosť, možno aj strojček na zuby, ale najlepšie tesco tašku na hlavu. ()

Oskar

Chudá a příliš televizní parodie na Uprchlíka. Pokud po něčem takovém bažíte, doporučuji spíš Utopence na útěku s Lesliem Nielsenem. ()

• Film bol natočený vo Veracruz, Mexiko. (Arsenal83)