Menace from Outer Space

Scenár:

Warren Wilson

Kamera:

Walter Strenge

Richard Crane (a.z.), Walter Coy (a.z.), Nestor Paiva (a.z.), Maurice Cass (a.z.), Leonard Penn (a.z.), Charles Meredith (a.z.), Guy Prescott (a.z.), Joanne Jordan (a.z.)

Rocky Jones, slávny kapitán Vesmírnych Strážcov (Space Rangers), sa musí pokúsiť zachrániť Zem pred zničením. K planéte sa blíži niečo, čo vyzerá ako rýchlo sa približujúca kométa. Po dopade kométy vyjde najavo, že to bola kryštalická raketa odpálená z Jupiterovho mesiaca. Rocky sa so svojou skupinou musí vydať na nebezpečnú cestu k tomuto záhadnému mesiacu a zistiť, kto odpálil raketu. (matriosa)

Campbell

Z tohohle filmu mám dokonalej průjem, Rocky Jones jak jsem se dozvěděl má za sebou už nejedno dobrodružství a v USA je populární(tedy spíše byl) ale já totálně nechápu proč. Dobře máme tu hrozbu z kosmu což bylo tenkrát populární a jsou tu i takové ty dnes již umsěvné efekty které dřív byly ale dobré. Ale proboha to ostatní, ty rekvizity proboha. Zbraň totálně nevypadala jak zbraň. Malované prostředí je šílenost a vše vypadá strašně uměle. A to oblečení hrdinů. Proboha tohle jsou vesmírné skafandry? Ty vole. Víte co..... Já jich mám v tom případě ve skříni plno. Ono stačí mít kšiltvku a nějaké tepláky. A ted přistoupím k tomu nejhoršímu, něco o čem ani nechci psát. HERCI! O herci ztvárnující Jonese nemluvím, a ani o tom retardovaném doktorovi ale o tom klukovi to tvůrci myslely vážně? Chlapec chce jít se svým hrdinou na nebezpečnou misi tak mu neskutečně otravným hlasem začne ukazovat svaly a říkat že je už silný. Takovej vlezdoprdelista. Proboha z té scény mám ještě teď husí kůži. Pryč s tímhle filmem. ()

Oktavianus

Měl bych si o filmech v poslední době víc číst, než si je pustím, protože pak pod celkem slibným názvem filmu Menace from Outer Space najdu další idiotské dobrodružství samolibého frajera v upnutým tričku a kšiltovkou na zádech - samotného šéfa Space Rangers Rockyho Jonese. A kdyby jen jeho, ale i dalších totálně hloupých postav včetně malého protivného fracka Bobbyho, což je největší hrůza celého filmu. Kdyby bylo před každým Jonesovým dobrodružstvím varování, že se zakazuje divákovi staršímu devíti let, tak to beru - ale kdepak. Triky příšerné jako z televizní pohádky (ale měl bych být možná shovívavý - ona to svým způsobem televizní pohádka byla...), děj hloupý a z některých scén jsem se cítil trapně i za tvůrce. Budu se Rockymu Jonesovi snažit příště vyhýbat. ()

corpsy

Zostrih niekoľkých častí TV seriálu ROCKY JONES - SPACE RANGER, pôsobí presne tak, ako pôsobí. Myslím, že spolukomentujúci celkový problém vystihli a mne už stačí iba dodať, že ak chcete mať vždy nejakú novú kinematografickú skúsenosť a chcete ísť voči výzvam, tak sa tomuto dielu určite nevyhnite. ()

PKD odpad!

Psychedelický kříženec mezi Wizard of Oz a Ikarie XB-1 (ovšem asi tak 1000x horší), i když ta vznikla později.;-) A ano, mohu povtrditi, že ten jošťomilý chlapeček (ťuťu-ňuňu) je tak neskutečně na přeshubu (mírně řečeno), že spolehlivě musí působiti, jako repelent proti touze míti děti. A popis děje, k tomu ještě přidává Flashe Gordona. Ale i ty pulpové tv s. počátky blonďatého reka, jsou ve srovnání s tímto, 2001 od Kubricka. Ovšem...to je vlastně skoro vše ostatní. Tento tv film jest vskutku...hrozbou. Jen ne z vesmíru. I když...odtamtud nejspíše pocházejí tvůrci. ()