Johny (C. M. Eubanks) pracuje pro banku: zabavuje nesplácená auta. Dlužníci nebývají nadšeni a občas musí Johny využít svého bojového umění. Bohužel si ho povšimnou členové organizované kriminální skupiny, vedené šerifem Wilsonem (M. Ironside), která za účelem vysokých sázek pořádá krvavé zápasy v aréně. Johny a poté jeho přítelkyně jsou uneseni, zanedlouho pak Johny nastoupí k zápasům, neboť se obává o osud své partnerky. Těžce a pomalu postupuje až do finále, kde ho hravě porazí bravurní loňský vítěz turnaje (T. Short). Johny využije zmatku, osvobodí přítelkyni a společně uprchnou. (ČSFD)

CSGoddess

Průměrný akčňák o lidských nelegálních soubojech s hlavním záporákem Ironsidem a hajzlíkem starším bráchou Swayzeho. Pěkně to odsejpalo. Fighty nebyli špatný. Trochu pozapomenutý film. Pro nenáročnou zábavu to na jedno odpoledne stačí. ()

walkingdead

Solidní akční béčko, možná spíš céčko, které kdysi dokonce šlo na nově, odkud jsem si to cca v roce 97 nahrál a díky tomu, že je vhs zázrak techniky, tak to pořád i po letech šlo přehrát... a bavilo mě to asi podobně jako většina podobných filmů z osmdesátek a devadesátek natočených za pár šupů. Víc než hlavní hrdina Eubanks, který je povoláním hlavně kaskadér a herectví (a režii) měl jen jako vedlejšák, zaujmou ve vedlejších rolích Ironside, Swayze a Mickey Jones. ()