Tenhle dům je jako stvořen pro malé hnízdečko lásky. Mladá Jane se do něj nastěhuje s velkým nadšením. Ale s tímhle místem není něco v pořádku. Ve čtvrtém patře se v tichosti plíží zlo, které ovládne její strach a které ji denně terorizuje. Kdo má tyto hrůzy na svědomí? Stařenka, se kterou Jane sousedí? S podlomenými koleny se vyděšená dívka brzy dozvídá šokující pravdu, je už ale příliš pozdě... (oficiálny text distribútora)

Rodriguez

Starý dům, potemnělé chodby, souseda nepotkáš jak je rok dlouhej, z okna vidíš do jiných bytů a pak je tu sousedka z třetího, která má ráda klid. Jenže Jane se teprve nastěhovala a začíná pociťovat, že něco není v pořádku. Teror teprva začne a bude záležet jenom na ní, kdo z koho! Ale je všechno, tak jak se na první pohled zdálo nebo...? 50% ()

Terva

Juliette Lewis to je ta osoba, kvůli které jsem si tento film v půjčovně vybral. Nečekám od toho nic extra, ale herecké obsazení je přinejmenším zajímavé. Ve filmu mě vadila ta absence záclon, oni neznají základní věc pro udržení soukromí - divné. V tom baráku čumí každý každému do oken a když náhodou vidí, že ho někdo vidí tak se hned začne schovávat a zatemňovat - jak by každému pomohla obyčejná záclona. CITÁT - Vy štvete mě, já budu štvát vás !!!! Scéna se švihadlem a repro bednou na podlaze je úžasná. Film se zatím vyvíjí velice dobře, pěkné drama, zajímavé zápletky, leč sedmdesátá minuta mě zarazila. Ty polyesterové " fazole " u sousedů - to bylo hodně nepravděpodobné a divné. Ten konec nebyl moc dobře zvládnut a tak místo tří dávám jej dvě hvězdy. ()

Oktavianus

Předvídatelné, až to bolelo, a se spoustou nedořečeného. Motivace hlavní záporné postavy mi zůstala utajena, ale psychopati mít motivaci přece nepotřebujou. Doufám. Nicméně atmosféra nebyla špatná - a jakkoli mi nevadí ani myši, ani červi, taky bych jich nemusel mít plnou vanu. A otvor v podlaze mi připomněl Sherlocka Holmese a povídku Strakatý pás (ačkoli mi je jasné, že tvůrci to tak asi nemysleli :-) O bradavky Juliette Lewisové, které to jinak moc neslušelo, lepší průměr. ()

Campbell

Zklamání, těšil jsem se na Lewis která ač není moc hezká tak jí mám Od soumraku do úsvitu rád, těšil jsem se i na Hurta kterej je sympatickej a těšil jsem se i na Duvallovou ale tu jsem skoro nepoznal. A ani hudbu od Tylera jsem nezaregistroval, celý se to táhne, není to strašidelný a ten pokus o mysterioznost nevyšla a hlavní záporák byl k smíchu, nic extra. ()

eraserhead666

Oni moc dobře věděli, proč do hlavní role obsadit tehdy docela zářivou hvězdu Juliette Lewis. A stejnou pravdou je, že to byla právě ona, která mě k filmu nasměřovala. Naštěstí jsem ke svému překvapení zjistil, že to není jen ona, pro co stojí ten film vidět. Potěšilo mě, že po hodně dlouhé době film podobného typu, u něhož se mi podařilo hodně brzo odhalit zahradníka (tedy vraha). Ve svém žánru a třídě docela slušný zásek, který nevím, proč mi dodnes utíkal a jsem strašně rád, že jsem ho viděl. nejen kvůli Juliette. ()

• Natáčení probíhalo v americkém New Yorku a v kanadském Saint John. (Terva)