Clementine

• Česko Clementine (viac)

Policista Kim (Jun Lee) je propuštěn pro své brutální způsoby vyšetřování. Podsvětí ho najímá jako gladiátora do ilegálních zápasů v aréně. Jednoho dne se rozhodne ukončit svoji kariéru, protože se chce postarat o svoji dcerku Sa Rang. Gangsteři ji ale unesou a Kim se musí vrátit do ringu, aby jí vybojoval svobodu. Ocitá se tak tváří v tvář "Králi ringu" Jackovi Millerovi (Steven Seagal), muži, který ještě nikdy neprohrál. (oficiálny text distribútora)

matestlust odpad!

Nadrbaně jsem se těšil až film vyjde a pak sem nestačil zírat. Pod zástěrkou Stevena Seagala v hlavní roli (který ve filmu není ani 5 minut) a pod zástěrkou akčního trháku (přitom jde o hloupý romantický film, kdy dcera poznává svou matku a snaží se napravit otce) vyšla absolutní blbost.Vřele doporučuji se tomuhle snímku vyhnout. ()

AlistairMir

Seagal tu hraje druhé housle, ale když už přijde na scénu tak zatajíte dech a hned na to zjistíte, že je to stále krávovina. Souboje jsou nudné a je mi jasné, že na choreografa nebyly peníze a tak se prostě máchá rukama, nohama a já doufal, že to skončí rychle. Příběh mě absolutně nechytil, holčička mi lezla na nervy asi díky příšernému dabingu a hlavní hrdina mi byl více nesympatický než bejvalej ředitel na gymplu co mě kdysi pořád s něčím otravoval. Film jsem koupil v trafice a pyšně přiznávám, že lituji každé koruny co to stálo kdybych si koupil kus salámu a pár rohlíků měl bych vydařenější večer než mi přivodilo sledování tohoto skvostu. ()

Jožin

Tak toto je asi najväčšia hovadina, čo som so Stevenom Seagalom videl. Hej všade píšu v hlavnej úlohe ešte aj na obale má fotku, a zahraje si 5 minút na konci filmu. Aj to taká bitka jak poďme do lesa. Bol by to oveľa lepší film keby si tam zahral trocha viac, lebo Jun Lee neukázal to čo niekedy predvádzal vo svojich filmov nabitých akciou !!! ()

Beky

...film Clementine u nás nevyšel ( zatim )!!!!...já ho viděl ve fránině a nerozuměl jsem ani slovo ( neovlivnilo to mé hodnocení!!, obávám se, že čeština nebo české titulky by nic nezměnily )!!!!...přes to jsem ho dokoukal a to jen díky jedné věci a to je cameo Stevena Seagala....děj se točí kolem policisty, který je propuštěn pro své brutální způsoby vyšetřování....podsvětí ihned najímá jeho jako gladiátora do ilegálních zápasů v aréně....kolem je spousty filmové omáčky blablabla....nebudu prozrazovat jak dlouho Seagal setrvá na plátně a koho hraje ( ..vy to stějně víte:)....od Exit Wounds je Clementine Seagalovo nejlepší počin!!!! P.S. v rámci žánru naprosto zbytečný film, proto za 2 hvězdy!!! ()

Asia_Power odpad!

DEMENTine není špatný film. On je přímo mrdkou a to tak odpornou, že to prostě nespolknete ani kdyby jste se jmenovali Little Caprice. Máme tu vepřoidního Seagala, který díky nadváze nemůže zvednout prdel a dosune tak své vypasené tělo před obrazovku až na posledních pár minut a zbrocený potem bude už při nástupu do zápasu až jsem se skoro bála, že to s ním šlehne. Zápas každopádně vypadá matrixovsky jelikož Seagal se hýbe tak pomalu až jsem si myslela, že se mi zkurvilo dvd a přeplo se do slow motion...no a policista Kim s jeho dcerkou? Tam Vám zaručuji, že Vás budou srát ještě víc než Seagal jelikož jich si užijete na rozdíl od něj až moc a ta malá má fakt neuvěřitelně otravnej hlas což moc dobře ví a proto hrozně ráda pořád řve. Mít doma takového spratka, taky bych byla v práci brutální... ()

• Jack Miller (Steven Seagal) je před zápasem uveden jako úřadující pětinásobný šampion v těžké váze o výšce 193 centimetrů (6 ft 4 in) a váze 102 kilogramů (225 pounds). Steven Seagal sdílí s filmovou postavou svojí skutečnou výšku. Český dabing na DVD toto vůbec nerespektuje, protože výška je 190 centimetrů a hmotnost 130 kilogramů. (Rominator)