Po hádce se svým přítelem a poté co jí zmlátil, uprchla do Las Vegas dělat barovou tanečnici. Vedlo se jí dobrě, do té doby, než ji bývalý našel. Ten nemohl překousnout, že ho opustila kvůli lesbě. On, celý změněný (přeoperovaný na ženu) zabíjí každého, kdo na ni jen sáhne. (BUD-SFIS)

obitus odpad!

Slasher, odehravajici se skoro cely mezi stripterkami, co lepsiho si prat. Vpodstate idealni kombinace nahoty a krve je ale tak neuveritelne nevylezave a trapne natocena, ze se na to skoro neda koukat. Stydim se, ze to pisu, ale ty nekonecne zabery na silikony me proste nudily. Kdyz k tomu pripocteme jednoho z nejdebilnejcich vrahu v dejinach filmu, jehoz totoznost je navic jasna od zacatku, mame peknou sracku. Bohuzel nezabavnou sracku a takove jsou nejhorsi. Marne se snazim vzpomenout alespon na jedinou scenu, ktera by me pobavila. V tomhle filmu proste nic neni. Je tak spatnej, ze urcite vyjde u nas na DVD :). Ruce pryc! ()

JAn

Lion´s Gate tentokrát vsadili na špatnou. Není to žádný druhý SAW, bohužel. Jde o pitomé, skutečně pitomé Béčko se slušnými cca pěti minutami filmu, které jsou asi vším, na co se dá skutečně koukat. Milovníci obnažených žen si jistě přijdou na své, ale nám krvechtivým fanouškům zůstávají jen oči pro pláč. Gore scény, kterým se ani gore říkat nedá, jsou tak trapné a umělé, že vzbudí tak akorát úsměv na rtech. A hlavní záporák je snadno vyčtený už na začátku filmu i s celou pointou. Prostě zoufalství. Ta hvězdička je za závěrečnou scénu s motorvou pilou. ()

jojinecko

Horor C kategórie, ktorý predpokladám ani nebol myslený vážne!!! Zápletka, pri ktorej sa aj človek zvyknutý na akúkoľvek absurditu len chytá za hlavu..."Hyper-originálny" vrah, ktorého odhalíte hneď na začiatku a on sám sa (doslova) odhalí niekde v polovici filmu:))) Pri tej scéne, ale aj pri ďalších vychytávkach som sa rehotal ako divý, to treba jednoducho vidieť!!! Vo filme sa to len tak hemží nahými slečnami, ktorých sa nezbavíte ani počas, ani po záverečných titulkoch... Skrátka- eroticko-hororová fraška, ktorej dávam bod len za to, že som sa skvele pobavil...:) ()

BUD-SFIS

Mno kazdopadne B horor. Ze zacatku to vypadala i na peknou podivanou s nejakym zajimavym dejem ale pak se to zhrhlo v masakr. Musim zase pochvalit hudku, ktera bylo moc dobra a take strihy mezi hrorovymi scenami a klidnym rodinnym filmem se povedli. Dale jim taky nemuzu zapomenout chyby, jako polstarek na zadech, ktery nemel byt videt, dale pak krev strikajici misto z krku z nekde proste z nekama. Ale myslenka dobra, provedeni horsi. ()