Off the Map

• USA Red Hot Chili Peppers: Off the Map
všetky plagáty
Hudobný
USA, 2001, 117 min

JOHN FRUSCIANTE vystřídal Davea Navarra na postu kytaristy a konečně je znovuzrozená kapela Red Hot Chili Peppers v sestavě, ve které se proslavili nejvíce. Hrají nejen hity jako Scar Tissue, Under the Bridge, Give it Away a Suck My Kiss ale i coververze od Boba Dylana nebo Jimiho Hendrixe. Nechybí ani FLEA-ho song Pea nebo osmiminutový Sir Psycho Sexy. (KlárkaS)

rhcp44

Bez nadsázky nejlepší koncertní DVD. Samozřejmě pro mě. Ovšem rozhodně stojí za sehnání. Z celého záznamu a de facto z celé kapely sálá ohromná energie a odhodlání. Prostě taková kultovka na první poslech. ()

Troll

Energie, výborný setlist (čítající hlavně pecky z dvou nejúspěšnějšísch desek kapely - BSSM a Californication), zajimavá image (především číro zpěváka Anthonyho) na jedné straně. Slepenec více koncertů (ne úplně vhodné střídání záběrů během jednoho songu, kdy vidíte bubeníka pokaždé v jiném oblečení) a plochý zvuk na straně druhé. Škoda, tohle DVD mělo velký potenciál, ale ten zůstal využit tak nějak na půl cesty. Proto slušné 4*. ()

depp

Off the Map je záznam ze dvou koncertních vystoupení redhotů, kteří tehdy propagovali své poslední album "Californication". Z kapely sálá ohromná energie a všichni na pódiu skáčí a předvádí ohromnou show. Kromě svých pecek hrají i předělávky například Jimi Hendrixe, či Boba Dylana. Je to nejlepší koncertní DVD co jsem zatim spatřil! ()

Annden

Na Slane Castle to nemá, ale i tak je to děsně fajn. Líbí se mi punkovější image celé kapely. A Sir Psycho Sexy v nejlepší verzi, jakou kdy zahráli. ()