Život restauratéra Anselmiho obrátí naruby zjištění, že je otcem sedmnáctileté Daniely, jejíž výchovou je po smrti její matky úřady pověřen. Daniela ale není žádná bezbranná holčička, světem se už dovede protloukat a ví, jak se prodat. Doslova... (dopitak)

dopitak

Gloria měla skvostné přednosti, výrazný kukuč, pěkně stavěnou postavu a herecký talent. A i když to poslední jsem si vymyslel, dívá se na ní moc dobře. Horší je to s filmem (v němčině jako Teenager lieben heiß, v italštině kupodivu jako Blue Jeans, viděno v italštině), v němž se dohromady nic neděje. Hudba je slušná a pasuje do zlatých letních sedmdesátých, kameraman si na pár záběrech blonďatého anděla pěkně vychutnal (třeba jak Daniela sedí v pokoji, když se otevřou dveře a vstoupí Carlo - krásná hra barev, stínů a opálené pleti). Pro starší generaci se ve filmu svléká i Annie Carol Edel. ()

Perverz

Film je spíše komedie, která chytá až ke konci dramatický dech. Gloria Guida jako mladá střeštěná holčínka, je tak hezká, že jí i ten bobřík pod paží prostě musíte prominout, to je dobou. Celý film se díváte jen na ni, protože jinak to ani koukatelné moc není. Asi je jí ve filmu pořád horko, tak si raději odloží, i to málo co nosívá. Nehrát tam ona, určitě bych to vypl, viděl jsem to s AJ titulky, ale když ona je tak svéhlavá, potřeštěná, hází ty očička a svému "prý otci" dělá vylomeniny, že starý je z toho dost nesvůj, tak jsem i ty title vydržel. Italská komedie, s nečekaně vyhroceným koncem, a opravdu moc sexy Gloriou. ()

Karlos80

Kdo by neodolal přímo luxusnímu zadečku skvostného anděla Glorii Guidy alias Daniele "Blue Jeans", drzé prostitutce která prohlašuje že je dcerou bohatého člověka, ačkoliv on to popírá:-) To není špatný plán ale..? Tohle je velmi příjemné ale i docela podivné lehce erotické sexploitation melodrama, které ale i kolísá mezi místy celkem dobrou komedií a tragédií, spiknutí a konec je vyloženě nečekaný a ty tzv všechny provokativní scény rovněž.. Guidě všechny ty lolitky seděli (ač byla mnohdy starší, na role náctiletých), ačkoliv ona nebyla moc velká herečka, její klady spočívali v něčem docela jiném ale v tom také nebyla sama. ()

fragre

Pomalu celý film jsem měl za to, že sleduji přihlouplou erotickou talijánskou komedii, abych na závěr zjistil, že to po celou dobu byla pitomá talijánská rádobypsychologická kriminálka. Už z toho je snad poznat, jaké přednosti Gloria Guida měla, když jsem to dokoukal do konce. ()