Když Ságar Vádu postihne katastrofa, ujme se Lin role doktora. Ambice Čouové narůstají a Káder se seznámí s Linem. (Apple TV+)

BarryLyndon

Parádní i po 3 dílech. Apple to zase dokázal   Skutečně velký projekt, povedený projekt.  Už jsem dohledal, co na tom recenzentům vadí a že já vůl jsem překvapen. (facepalm) Prý je problém, že je tam hodně bílých hlavních postav v indickém prostředí. Surprise, surprise, odehrává se to mezi expaty... No a asi největší zločin je, že tam běloch zachraňuje indickou vyloučenou lokalitu a lidi v ní, což jde proti postkoloniálnímu narativu, že si ve všem pomůžou jenom sami. Díky moc tomu jednomu recenzentovi, co to napsal takhle naplno, ostatní pokrytci jenom hledají zástupné důvody, proč to sundat. :) Nechápu to, lidi jsou dementi, já jsem vděčný za cokoliv odehrávající se v ČR a je mi jedno že se tam všichni jmenují Ivan a Vladimít a hrají tam jenom Asiati.  Nepamatuje si někdo, kdo tam měl hrát původně když to mělo být celovečerní? Myslím, že o tom někde mluvil Mr.Hlad. Jenom možná je to pomalejší než by člověk na tu opulentnost čekal v kulisách já nevím indické bondovky nebo Milionáře z chatrče a klidně bych doporučil čekat a binge. ()

• V epizodě zazní citát: „Misery acquaints a man with strange bedfellows,“ („Neštěstí tě může přivést k podivným spolunocležníkům“) od Williama Shakespeara. Citát se vztahuje k neobvyklému spojenectví mezi Linem Fordem (Charlie Hunnam), Khader Khanem (Alexander Siddig) a Abdullahem Taherim (Fayssal Bazzi). (Lukyy)