Médium

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2005–2011), 92 h 59 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Glenn Gordon Caron

Patricia Arquette, Jake Weber, Miguel Sandoval, Anjelica Huston, Amy Price-Francis, Maria Lark, David Cubitt, Sofia Vassilieva, Edoardo Ballerini (viac)

Na první pohled obyčejná žena Allison DuBois je obdařena zvláštním darem. Má vize, díky kterým dokáže předvídat zločiny či nebezpečné situace. Často ji ve snech navštěvují mrtví lidé, kteří jí prozradí detaily o své smrti nebo o jiných zločinech. Jako médium napomáhá při řešení kriminálních případů a náročnou práci musí sladit se svým rodinným životem... (TV Nova)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (41)

The Song Remains the Same (2005) (S02E02)

Musím říct, že mě Devalos zklamal... protože jak by něco mohl provést SLUŽEBNÍK BOŽÍ!! že ano. Od něj bych čekala větší rozhled. Konec opět hrc frc... doufám že, to nebude trend této řady. A teda fakt se mi líbil začátek, Allison to umí rozjet. :D ()

Time Out of Mind (2005) (S02E03)

Malou roli si zde střihl Rami Malek. Co se týče případu... byla to ukázka bezmoci, která člověka paralyzuje, když mu nikdo nevěří a on nemá vliv naprosto na nic. ()

Light Sleeper (2005) (S02E04)

Žišmarjá, jak já Allison chápu! Na tento den se fakt netěším a to vím, že u nás přijde rozhodně dřív, než ve dvanácti. Jinak tohle Allisonino zlehčování náměsíčnosti (i když je to bezpochyby kvůli strachu) ji zase neukazuje v dobrém světle. Myslím, že pro Joeův strach měla mít víc pochopení. Není to jen o ní, ale o celé rodině. Případ mi tu přišel jasnej jako facka ještě předtím, než se rozjel. ()

Sweet Dreams (2005) (S02E05)

Po Rami Malekovi tu máme Emmu Stone. ()

Dead Aim (2005) (S02E06)

Nebudu lhát. Vývoj událostí jsem si užila. ()

Judge, Jury and Executioner (2005) (S02E07)

Husina po celých pažích z Allisonina snu a pak to jako vždycky zabije Joe. ,,Dám ti sto babek!" :D Když jsem tento díl viděla před lety poprvé, byla jsem z Allisonina snu fakt vyplesklá, teď už jsem věděla, co čekat. Za mě tento díl tak trochu zabíjí rádoby šokující konec. Škoda. ()

Still Life (2005) (S02E09)

Na začátku jsem se trochu bála, že se bude opakovat jedenáctý díl z první série. Ale ne. A bylo to zajímavý, zvlášť zvrat v půlce. Poté je velmi lehké uhodnout, jak to bylo. ()

The Reckoning (2005) (S02E10)

Opět zbytečně přepálený konec. ()

Method to His Madness (2006) (S02E11)

Průměrný díl. Patricia Arquette je v této roli skvělá. ()

Doctor's Orders (2006) (S02E12)

Tak se nám vrací starý známý. A já se přiznám, že jsem byla tak zabraná do linky April, že jsem si až do těch posledních minut říkala, proč ho vlastně zase vytáhli. ()

Raising Cain (2006) (S02E13)

Jo jo, taky mi přišlo líto, když u nás zmizela ta malá dětská postel. :-) Takže Allison chápu. Pointa druhého příběhu mi přijde zajímavá a tak děsivá, že asi nemám odvahu se nad ní doopravdy zamyslet. ()

A Changed Man (2006) (S02E14)

Asi by mě taky rozhodilo, kdybych ráno namísto fešného Jakea Webera našla v kuchyni Haynese Brooka. :D Nic proti pane Haynes! Joe si myslí, že našel spínač a vlastně i vypínač. Davidovi byste dali pětikačku. Takovej kluk odvedle. (Má Richmond Arquette něco společného s Patriciou Arquette?) ()

Sweet Child O' Mine (2006) (S02E15)

Jeden z těch případů, který člověka nutí myslet na to, že svět není černobílý. ()

Allison Wonderland (2006) (S02E16)

Trochu jsem se lekla, že bude Allison fušovat do špionáže... no nakonec to bylo jinak. A Bridgette vážně super. ()

Lucky in Love (2006) (S02E17)

Michaela jsem si nijak zvlášť neoblíbila už v předchozí epizodě, kde byl. A nemůžu si pomoc... to rozuzlení se mi zdálo trochu úsměvný, ()

S.O.S. (2006) (S02E18)

Myslím, že by si tento díl zasloužil být dvojdílem. Zvlášť ten telefonát ke konci by si, vzhledem ke skutečnostem, které tam byly řečeny, zasloužil větší rozvedení. Tak uvidíme v dalších dílech, jestli se to ještě někde "otře". ()

Knowing Her (2006) (S02E19)

Za mě moc drsňácké špíny na to, abych tomu s klidným srdcem uvěřila. A i když to tak nejspíš nebude (v rámci zkušeností s tímto seriálem) byla bych pro rozvinout linku se spolužákem. ()

Death Takes a Policy (2006) (S02E21)

Frasier hraje Allison na nervy. A přání Ariel k narozeninám (a diskuze k těm předchozím) je z pohledu dnešní doby fakt vtipný. ()