Superopravovňa

(relácia)

Oblíbený seriál vysílaný na Discovery Channel, v němž si jeden rodinný příslušník objedná kompletní přestavbu a modernizaci automobilu jiného člena rodiny za asistence televizních kamer a samozřejmě bez vědomí majitele auta. Majiteli je auto štábem odtaženo, jsou nasazeni falešní pojišťováci a majitel dostane po dobu "vyšetřování" nějaké starší auto. A jaké je pak jeho překvapení, když mu jeho auto po týdnu přivezou, ovšem k nepoznání vylepšené tuningem... (blues)

herech

Tak tohle je ovšem krása. Sledovat takového mistra jako Chipa při práci je něco úžasného. Též práci celého Á týmu. S každým autem, které "ukradnou" dokážou skutečné divy. A to finále když je tam auto v celé své nádheře je prostě pastva pro oči. Navíc vymýšlí skvělé žertíky, kterými trápí své oběti. A moderátoři jsou taky výborní, stejně jako nápad natočit takový pořad. Těžko udělit méně než 5 hvězdiček. ()

FFilipCZ

"Welcome to Overhaulin, when the owner gets tricked and the car gets tricked out" Celkem zajímavý ozvláštněný koncept mé oblíbené show s předěláváním a restaurací automobilů, kdy tou speciální věcí navíc je, že auto majitele je mu odebráno a předěláno bez jeho vědomí (většinou nějakým zajímavým prankem). Nicméně stopáž je naprosto šíleně a zbytečně natahována nepotřebnými vycpávkovými pasážemi a to vše je doplněno o velice otravnou a stejně tak zbytečnou pipku Adrienne. Díl má skoro hodinu a za to dostaneme jednu předělávku auta. Fast n Loud nebo Counts Customs mají stopáž výrazně nižší a stihneme zažít kupu srandy a několik předělávek aut. Proto hodnotím trošku níže, zaslouženými třemi hvězdami. ()

balcazar

Je to zvláštne, ja ako muž nemám príliš vzťah k autám, nepatria medzi moje hobby. No Superopravovňa ma úspešne presviedča o niečom inom. Nejde len o opravovanie áut, týždňové žartíky, ktoré si členovia robia z majiteľa auta, stoja za to, záver v podobe odhalenia pôvodne "vraku" je parádnym vyvrcholením. Ozaj, posledná vec: Chip Foose je frajer, ťažký frajer! ()

Phobia

Na tomhle pořadu mě baví akorát začátek (vidět auto, které "ukradnou" k předělávce) a konec (tedy výsledné vytuněné, nablýskané autíčko). Pracovní vata uprostřed mě nijak zvlášť nebere... A štve mě to závěrečné bukvicovité objímání se s nadšenými majiteli vozidel - to si sakra nemůžou jen chlapsky potřást rukou?:-) "Orange County Choppers" mi přijdou o něco zajímavější a zábavnější, nehledě na podstatně větší variabilitu jejich výtvorů. 55% ()

only_serials

Chip Foose je borec, o tom žádná.. nachytávky se taky většinou povedly... ale co se týče samotného pořadu, doopravdy se mi líbila jen první, možná ještě druhá série... byly takový nějaký nejpřirozenější, pak už se tvůrci snažili až moc šokovat a občas to všechno kolem až moc hrotili až z toho nakonec v posledních řadách byla dost taková americká trapnoshow.. Každopádně když na to na satelitu narazim, tak se vždycky rád kouknu.. ()