Miss Spider a její rodina šťastně žijí na Sluneční louce, jež jim poskytuje útulný domov, stejně jako jejich přátelům. Seznamte se se členy její rodiny a se skákajícími, létajícími a plazícími se zvířátky na Sluneční louce. (oficiálny text distribútora)

adamulefa

Dosť zlé. Ak sa na to pozriem z akéhokoľvek hľadiska je to sračka. Jediný svetlý bod je dabing Charlotte zo Sexu v meste, ktorej hlas mi je známy a situáciu trošku vylepšuje. Nebudem kydať na animáciu ani ničomný priebeh epizód, ale radšej si zoberiem na paškál niektoré rozum pozastavujúce veci. Nevidel som veľa epizód (šak kto by to vydržal) ale postrehol som: 1. Pavúk sa stará (čo je tiež biologická hovadzina)o zopár svojich detí a okrem toho aj o iné druhy hmyzu napr. vážku alebo akéhosi neidentifikovateľného chrobáka. WTF?! Nemala by to byť pre nich potrava? 2. Keď sme pri tej potrave. Všetci členovia rodiny konzumujú čučoriedky. ČUČORIEDKY?! Chápete? Lebo ja nie... 3. Ich hlavnými nepriateľmi sú hadi. Áno, hadi... ACH! 4. Tiež by ma zaujímalo čo má byť to modré guľaté čudo s dvomi nohami. Pokiaľ viem tak žiaden hmyz nemá dve nohy. Zlatá Včielka Mája! A iste by sa týchto vecí našlo oveľa viac počas celého seriálu. Ako chápem, že je to určené hlavne malým deťom ale bolo by milé keby si z toho zobrali aj nejaké poučenie alebo vedomosť a nie kopu stupidít. Seriál sa snaží byť zábavný, poučný, vštepovať morálne zásady a kadečo iné ale v každom prípade všetko zlyháva. Vážne mi pripadá, že ho robili amatéri, či už z hľadiska obsahu alebo formy. ()