Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiálny text distribútora)

fantassia odpad!

Vydržela jsem asi pět minut a usoudila, že lepší už to nebude, Carmen se hodí tak akorát na striptýz, ale na film určitě nemá, nevím jak je to v originálním znění, ale dabing tomu rozhodně nepřidal,jistě na to našli uječenou blonďatou týnku, no co už, škoda i těch pěti minut, měla jsem se nejdřív podívat sem, tak příště ;-) ()

Marrianna odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru. ()

Dzvandzi odpad!

Tak to byl asi uplně nejhorší film co kdy mé oči spatřili.Nevtipné a velmi nechutné scény mi jenom potvrdili mé hodnocení.Krásný konec,no nebyl nádherný?...Bota byla opravdu šťastná haha :D..Díky sum 41 za probuzení z polospánku u této neuvěřitelné sračky 5% za jejich koncertové vystoupení (když zapomenu na balící scénu u baru hahaha :D) a dabing u této kapely byl v Češtině opravdu suprový …(vím moje chyba) )))))…. ()

Elleannie

No.. některé scény byly opravdu trapné.. Jiné byly zase tak trapné, až úplně praštěné, že jsem se prostě musela smát. Přiznávám, že předlouhá scéna s vložkami byla opravdu nechutná, ale na druhou stranu párkrát jsem se docela zasmála a navíc tenhle film si budu pamatovat snad navždy, a proto jej nemůžu ohodnotit úplně nejhůře.. ()

Phietros

Hvězdička jen za to že jsem vydržel u této blbosti usínat a furt čekal, že to bude lepší. Bohužel nebylo! Místama spíše jako parodie, viz nejšílenější scéna, kdy chodí Rebecca po obchodáků a všude jí tečou krámy a zakrvácí celej obchodák! Co se musí nechat je že Mcarthy je fakt kost a střihla si tu fakt sexy roli a ukázala i celej vršek! Carmen Electra jako drsná hoperka nic extra neukázala a jedna z mála rolí, kde neukazuje spíše svou krásu a vnady.. ()

• Ve filmu se objevila slavná kanadská punková skupina Sum 41. (Stanley619)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Během natáčení filmu se režisér John Mallory Asher oženil z hlavní protagonistkou filmu Jenny McCarthyovou. Manželství ale nemělo dlouhého trvání. (Terva)