Hawaii Connection

Scénka 1. Dolly Buster, Claudio Meloni
Scénka 2. Romy Panthera, Jake Steed
Scénka 3. Dolly Buster, Mona le Essa, Romy Panthera, Lee Valentine, Zenza Raggi
Scénka 4. Bernadette Manfredi, Miss Marty, Claudio Meloni
Scénka 5. Dolly Buster, Romy Panthera, Franco Roccaforte. (kaposlav)

TERRORDROME

Tak vidím, že filmy s Dolly Buster tu zatiaľ nemajú žiaden komentár, preto som sa rozhodol naškriabať pár odborne pojatých riadkov. Takže po úvodnej trtkačke s Tarzanom príde za Dolly jej kamoška a navrhne výlet na Hawai. No a Dolly na to že - Hurá poďme. Tiež si rád odskočím na Hawai keď to na mňa príde. Čo tam budú robiť? Možností je neúrekom, ale kedže sa jedná o porno tak asi môžem vyzradiť že ...POZOR SPOILER... budú hlavne šukať ako červené mravce s každým koho stretnú. Aby bolo vidieť že sa produkcia plesla o vrecku, vo filme sú aj nejaké tie zábery na Havajskú panorámu a vrcholná scéna je tá kde Dolly a jej kamarátka vkročia takmer po kolená do mora. Stephen King môže ísť handry fajčiť! To však ešte nie je všetko, tento film je natoľko prešpekulovaný, že medzitým ešte sledujeme Dollynho priateľa ktorý si doma v nemecku užíva s dvoma ženami. Divák nemá slov a musí uznanlivo pokyvovať hlavou nad prešibanosťou scenáristov. Zaujímavým detailom je fakt, že Dolly počas celého filmu neukáže vôbec kozy a obdivovať môžeme jedine jej podprsenku. Nemyslím že by sa hanbila, skôr mala strach aby sa jej tie vyťahané cecky vplyvom natriasania definitívne neodtrhli. Vždy ma zaujímalo čo tam má vlastne napumpované keď jej tak vysia. V tom čase sa zrejme miesto tých vankúšikov so silikónovým gélom, používali guličkové ložiská nastrkané do ponožiek. ()