Nina (Jennifer Anistonová), sociálna pracovníčka, sa rozišla so svojím priateľom Vinceom a zoznámi sa na večierku s učiteľom Georgeom Hansonom (Paul Rudd). Nina sa práve rozchádza so svojím priateľom Vinceom (John Pankow), George so svojím priateľom. Nina mu ponúkne voľnú izbu vo svojom byte, a George prijme. A hoci je homosexuál, rozvíjajú sa medzi nimi prinajmenšom priateľské vzťahy. Chodia spolu na hodiny spoločenského tanca, do spoločnosti, divadla, atď. Nina čaká s Vinceom dieťa a predstavuje si, že by ho mohla vychovať s Georgeom .Ten sa tomu spočiatku nebráni, ale neskôr sa zoznámi s mladým hercom Paulom (Amo Gulinello). Paul sa do Georgea zamiluje a prijme ho priaznivo aj Paulov otec... (TV JOJ)

Zabriskie

První polovina filmu byla vtipná a dojímavá, potom se ale něco pokazilo a podobné situace, které předtím tvůrci zvládali výborně, jsou nezajímavé a chybí jim šťáva. Dojem z filmu nakonec vylepšil příjemný happyend, se kterým se ale dalo samozřejmě počítat už od začátku. ()

Grease

Film o lásce, jaká je a může být. S vtipem, lehkostí a hravostí nám film ukazuje, že je to někdy težké, ale stojí to za to. Herecké obsazení spolu dobře funguje. Milý film. ()

gapa466

Mě to příšerně nudilo. Asi nejsem cílová skupina tohoto filmu. Podle mne není mnoho procent, pro které je určen. Snad jen za Jennifer Aniston *. ()