Nina (Jennifer Anistonová), sociálna pracovníčka, sa rozišla so svojím priateľom Vinceom a zoznámi sa na večierku s učiteľom Georgeom Hansonom (Paul Rudd). Nina sa práve rozchádza so svojím priateľom Vinceom (John Pankow), George so svojím priateľom. Nina mu ponúkne voľnú izbu vo svojom byte, a George prijme. A hoci je homosexuál, rozvíjajú sa medzi nimi prinajmenšom priateľské vzťahy. Chodia spolu na hodiny spoločenského tanca, do spoločnosti, divadla, atď. Nina čaká s Vinceom dieťa a predstavuje si, že by ho mohla vychovať s Georgeom .Ten sa tomu spočiatku nebráni, ale neskôr sa zoznámi s mladým hercom Paulom (Amo Gulinello). Paul sa do Georgea zamiluje a prijme ho priaznivo aj Paulov otec... (TV JOJ)

Pink.Panther

Jedna z těch mnoha romantických komedií, které nenaplňují ani daný žánr, jen tak uplynou a proto se hodí jako audiovideo kulisa ke studiu něčeho nezajímavého. Zlí jazykové tvrdí, že jsou i takoví jedinci, kteří kvůli čumění na tyto americké kraviny neudělají napoprvé ani zkoušku z farmakologie. Ale to Jenn a Zahn jistí. 30%. Produkce: Twentieth Century Fox ()

MáŠa

Tak co říct k tomuhle filmu. No, hraje v tom krásná Jenifer, z prvu to vypadá jako klasická komedie, kdy si prostě myslíte, že ta ženská se rozejde se svým přítelem, aby mohla začít krásný život s "bývalým" gayem, no, a vám to ani nevadí, ba se na to i těšíte, páč takový konec snad i chcete, a už si připravujete, jak o tom filmu napíšete, že je pěkný, ale dost šablonovitý, no, a vono nakonec ne :-) A najednou zase vystávaj ty otázky, jestli to není škoda, že ten film není šablonovitý. Pryč je totiž ta očekávaná komedie. On je z toho nakonec docela dost snímek ze života. V tom případě, proč se ten film od začátku netváří vážněji? No, a vlastně furt bych mohl psát nějaká proč? Jako ve výsledku si nestěžuju, ale výsledné dílo je prostě takové zvláštní, a ani nějak moc se nedivím, že jeho název není moc známý. Film je pěkný, ale stejně jako v životě sem nepochopil, kdo je v něm vlastně ten dobrý a kdo ten špatný. Teda z těch chlapů. No, a to sem třeba zrovna čekal, že mi bude až přes míru napovězeno. No a ještě jedna otázka mě napadá: Jenifer, proč mi nevoláš? ()

dogma97

Další případ nedorozumění, na němž má hlavní vinu distributor: chce divákovi prodat komedii, tak prostě koupí film se známými komediálními tvářemi, rozesmáté je frkne na plakát, napíše "romantická komedie s prvky dramatu". Problém je v tom, že jde evidentně spíše o "romantické drama s prvky komedie" - zklamání příslušně naladěného diváka s plnou krabicí popcornu v klíně je nevyhnutelné. A přitom je to velmi chytře a (v newyorském uměleckém prostředí) uvěřitelně napsaný příběh, vyhýbající se klišé a prvoplánovému hapyendu, s bezchybnými hereckými výkony, o kterém si s přáteli můžete hodně dlouho povídat. 85% ()

Djoker

Zajimavý příběh, který je plný trablů s muži jedné svobodné matky. Jennifer je tady ještě neuvěřitelně sexy. Doba, kdy z ní bude vyzáblina, bohužel teprve příjde. Mnoho prvků komedie jsem tam nezachytil a na drama je to až moc velká romantika, ale celkově slušný průměr. Příjde mi to nebo každý druhý gay má o mnoho víc obdivovatelek než heterosexuál? Možná se až moc divám na filmy a přestávám rozlišovat realitu od fikce. Nebo ne? ()

Tessie

Těšila jsem se na jeden z prvních filmů Jeniffer asi až moc. Nečekat od toho hodně, byla bych možná spokojenější, protože filmové obsazení bylo moc dobré a Alan Alda byl prostě nejlepší! Ovšem ani to nestačilo na tak slabý příběh, jako když se holka zamiluje do gaye a myslí si, že ho předělá a bude s ním vychovávat dítě. Někde udělali tvůrci chybu, protože Will a Grace mě baví velmi. ()