Všeobecně řečeno, jediné, co druhořadý vyhledávač talentů a mluvka Sammy Kamin má, je dobrá vyřídilka a umění přesvědčovat. A právě nyní objevil šanci velikou...220 cm. Sammy je odhodlaný přivézt svůj čerstvě objevený talent z rumunského venkova do USA a získat naivního obra pro svou věc... Ale co způsobí tenhle laskavý a jemný gigant ve světě, kde nikdy neviděli nikoho takhle velikého? Určitě Vás dobře pobaví zábavný Billy Crystal a skutečný basketbalový hráč Gheorge Muresan. Velké ambice a opravdu vysoká postava je přesně to, co potřebuje, aby se stal Sammyho favoritem. (oficiálny text distribútora)

levente

Těžko dát jiné hodnocení. Nicméně je to dost dojemný příběh bez klasického happyendu, což se cení. Že. "Je zvláštní, že někdo může zemřít, protože má zkrátka příliš velké srdce". To není špatná věta.... ()

Jaxx84

Námět na šest hvězdiček, který bohužel pokulhával za zpracováním. "Je smutné, že někdo umře právě proto, že má velké srdce." Naivní ale hodný obr na cestě za svou smutnou love story. Dojemné, milé, ale neomračující. ()

Nocturno culto

Příjemná a lehká komedie, žádné ztřeštěné gagy, nucení ke smíchu..Několik scén stojí za to - třeba souboj v ringu, natáčení filmu ..Myslím že už to ale víckrát vidět nemusím ..60% ()

Likan7

Ničím nezajímavá rodinná dramedie, u které od začátku tušíte jak skončí. Člověk se u toho nezasměje, ale je to natočené odlehčeně, včetně teoreticky smutného závěru, který vlastně smutný ani nebyl. Průměr od začátku do konce. ()

offlineman odpad!

Moji krásnou zem, mou nádhernou Vysočinu, můj rodný Štěpánov nad Svratkou budou nějaký ludry éééémerický vydávat za Rumunsko??? ()

Pitryx odpad!

Zpočátku snad i (velmi málo) legrace, na konci slzopudný doják. Prostě je to celé USApohádka kde nemocný obr změní charakter člověka. Dokoukal jsem to jen proto, že jsem u toho uklízel. Na konci už mi chyběl a jen obryně a svatba s ní a spousta obříků. Trapný film o ničem. 201311080000/0000 ()

Jonatthan

Když v úvodním leteckém záběru proletíme nad hradem Trosky a hlavní hrdina začal mluvit o tom, že je v Rumunsku, řekl jsem si: "Á, další americký film natáčený u nás". A opravdu se tam kromě Trosek vyskytuje ještě Pernštejn, Srstka a Kotva. Jinak film (až na cameo Segala) nic moc. ()

soukyd33

Přátelství, to tu je asi nejvíce vidět. Poznámka: Steven Seagal zde hraje jen jako v Hollywoodu. Malá ukázka toho, co umí velmi dobře. Příběh se děsně táhne, a až je konci jsem hodnocení změnil k lepšímu. Přesto se na tento film asi už nepodívám. Poznámka: Život člověka nad 210 cm není tak úžasný, jak si každý myslí. Hvězdiček 2 ()

Martineq15

milé,dojemné, chvílemi humorné a však trošku utahané. Od začátku lze předvídat jakým směrem se bude děj ubírat. Pro českého diváka příjemné zpestření kde je ve filmu pohled na Trosky, které všichni dobře známe. Ve filmu si taky zahrál Steven Seagal, což byla příjemná vsuvka do filmu. Nemastné, neslanné. Slušné 3 hvězdy. ()