Réžia:
Oren Schmuckler, Bettina Braun, Alexander Sascha Thiel, Dirk Pientka, Oliver Dommenget (viac)Hrajú:
Christian Schneeweiß, Felix Maria Zeppenfeld, Andreas Dobberkau, Marco Matthes, Jasmin Minz Wsyczka, Valentin Fruntke, Nadine Baier, Richard Manualpillai, Gundi Anna Schick, David Nádvornik (viac)Epizódy(27)
-
Tod im Robbenbecken (S18E01)
-
Kunst und Krempel (S18E02)
-
Abgetaucht (S18E03)
-
Die Sprache der Wunden (S18E04)
-
Trittbrettfahrer (S18E05)
-
Ilse muss weg (S18E06)
-
Das Leben ist kein Ponyhof (S18E07)
-
Der Absturz (S18E08)
-
Tödlicher Salut (S18E09)
-
Täter Timmermann (S18E10)
-
Zucht und Ordnung (S18E11)
-
Schlafende Hunde (S18E12)
-
Ausgesorgt (S18E13)
-
Wolfstod (S18E14)
-
Lügen können tödlich sein (S18E15)
-
Der schöne Schein (S18E16)
-
Der Golfer mit dem Schottenrock (S18E17)
-
Tod einer Notärztin (S18E18)
-
Totenruhe (S18E19)
-
Gemeiner Stechapfel (S18E20)
-
Die Ordnung der Dinge (S18E21)
-
Rund, drall und so süß (S18E22)
-
Toxische Verbindung (S18E23)
-
Asche zu Asche (S18E24)
-
Tod im Rettungswagen (S18E25)
-
Die Kneipe (S18E26)
-
Waidmannsheil (S18E27)
Hrajú
Christian Schneeweiß
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Felix Maria Zeppenfeld
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Andreas Dobberkau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Marco Matthes
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Jasmin Minz Wsyczka
Najlepšie seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Nadine Baier
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Richard Manualpillai
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Gundi Anna Schick
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Udo Kroschwald
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Nike Fuhrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Dominic Boeer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Bez hraníc (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mathias Junge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Sidsel Hindhede
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Katharina Blaschke
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Max Gertsch
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Emma Frieda Brüggler
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Inga Birkenfeld
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Filip Januchowski
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)