Susan Delfinová přijede do Oklahomy k domu Sanchezových. Pod jménem Ramon Sanchez vystupoval její otčím Alejandro Perez. Susan osloví realitní makléřka, dům je na prodej. Sanchezovi jsou prý chudí a Ramon z domu zmizel. Susan se setká s Claudií Sanchezovou, která jí řekne, že se manžel určitě vrátí. Susan si naoko něco z jejího bytu koupí a předá jí šek. Povšimne s i dcery Marisy, na které je vidět, že svého otčíma ráda nemá. Susan si s ní později tajně promluví. Sanchez zneužíval i tuto svou nevlastní dceru. Susan jí řekne, že se nemusí bát, že se otčím už nevrátí. Když přijede domů, řekne Mikeovi, že je spokojená, protože její cesta splnila účel. Marisa to řekne své matce a Claudii si vzpomene, že má Susaninu adresu na jejím šeku. Carlos Solis je znovu v léčebně a jeho sekretářka se Gabrielle zmíní o tom, že by se Carlos měl setkat se zástupci britské firmy, kterou se dlouho snaží získat. Jde o obchod za devadesát miliónů dolarů. Gabrielle je rozhodnuta Carlose zastoupit. Požádá Lynette, která se vyzná ve finančních otázkách, aby ji poučila, jak má s nimi jednat. Napíše si jen kusé informace, je netrpělivá a Lynette ji pošle domů. Susan jde na večeři s klienty a své poznámky ukryje do jídelního lístku. Když ho číšník odnese, je v koncích. Lynette se snaží doma zastoupit Toma v nejrůznějších opravách. Při hledání záložního jističe rozbourá zeď mezi dětskými pokoji. Penny s Parkerem se naštvou. Lynette jim vysvětlí, že když je teď jasné, že otec od rodiny asi odejde, musí se naučit všechno, co dřív dělal Tom. Zároveň si uvědomí, že dosud dělala, že všechno zná a ví. Jde za Gabrielle a omluví se jí, že ji poslala domů. Obě jsou nešťastné, jejich muži jim chybí. Renee Perryová navštíví Bena Faulknera, ale ten ji odbyde s tím, že má práci. Renee se urazí. Mike Delfino oznámí Benovi, že mu dal nekrytý šek. Později zjistí, že Ben má finanční potíže a chce si vzít půjčku od lichváře. Mike ho od toho odradí a mezi řečí se zmíní o tom, že Renee je po rozvodu se svým sportovcem bohatá. Ben se za ní vydá s omluvou a s lahví drahého vína. Bree Van De Kampová ukáže Gabrielle Solisové a Lynette Scavové anonymní dopis. Obě ji odmítnou a diví se, proč anonym neposílá dopisy všem. Řeknou Bree, že to musí být někdo, koho zná. Bree je nešťastná, protože nemá kamarádky. Rene ji proto pozve do seznamovacího baru. Bree se přiopije a seznámí se s Bradleyem, který ji k sobě domů. Když jsou oba nazí v bazénu, přijde skutečný majitel domu, kterému Bradley dělá asistenta. Majitel měl být na služební cestě. Rozzlobený majitel Bree vyhodí. Bree se popíjení v baru zalíbí, jde tam znovu, znovu se seznámí s nějakým mužem a odchází s ním do jeho bytu. Netuší, že ji už dlouhou dobu kdosi sleduje z auta. (TV Prima)

stitch7

/// všechno zvládneme! 🥰 spolu! 😍 ale na Bree budeme nadále nasraný 😡 protože nám zatajila něco aby nás ochránila Zatímco kráva Susan tajně letí do jiného státu darovat peníze co nemá rodině Alejandra. Fakt dobrá řada :)) ()