Co nastane, když se ovdovělá Dana znovu zamiluje? Jindra (L. Matoušková) se nechce smířit s novým životním partnerem (T. Töpfer) své ovdovělé matky (D. Syslová), ačkoli jeho příchod do rodiny ji nijak nepoškodil, ba naopak! Přes konfliktní situace, které vytrvale rozehrává a v nichž negativní roli sehraje i babička (V. Kubánková) děvčete, v sobě nakonec dokáže překonat své sobectví a nová rodina se přece jenom upevní. (Česká televize)

Pitryx odpad!

Já tyhlety psycho ptákoviny zrovna nějak nemusím, ale byl jsem zvědav na pana Topfera. Byl zde skvělý, ale celkově stál celý snímek za děravou ponožku. Matka se vykecává s dcerou, co může a co ne, dcerka je rozmazlenej fracek, kterého bych asi přizabil. 201207245524/5700 ()

Tominni

Slušná televizní hra, o pocitech někdy sobecké zrzky, která má strach o svoji pozici po tom, co si maminka přivede do bytu nového muže. Dobrým hereckým výkonem tuto hru drží Dana Syslová. ()

Sa.sa

No tak tu máme rozmazlenou 13 holku, která už nebude mazánkem mámy a navíc se "zamiluje" do nového ženicha... Prostě klasika jako Brno... 😅😅😅 Slušně natočený film ze staré školy... Ta nána by zasloužila zmalovat prdel 🤔😉 ()

Aguirre

Spomienka na detske televizne filmy. Neviem, cim to je, ale dej ma vtiahol a zaujal. Ale rodicia za sociku nechodili doma v rifliach a satach. ()