Playboy Cooper a nesmělý Ed jsou bratři, navzdory naprosté vzájemné odlišnosti. Ed má jediný víkend na záchranu své kariéry, ale Cooper má o ideálním prožití konce týdne jiné představy. Chtěl by trhnout rekord v uloveném počtu dívek a Eda chce vzít na tuhle ďábelskou jízdu s sebou. Bez ohledu na to, jak se upjatý a neurotický bratříček bude bránit. (oficiálny text distribútora)

Scratt

Nemám rád chlapy, co berou uhánění ženských jako sport a nemám rád ani rádoby komedie, které staví právě na tom. Podprůměrná nevtipná záležitost, jakých jsou natáčeny mraky. Jako důkaz, že to jde i jinak budiž příkladem film Bokovka. 30% ()

Nihlathak

-"Dělam sestřičku..." -"To je úžasný, spousta lidí nedělá pořádnou práci a ty děláš tak skvělý povolání, zachraňuješ životy..." -"Já pracuju na interupcích." ()

Endyis odpad!

Jelikož je půl dvanáctý a nic už nijak extra nedělám, mam to tu puštěný a udělalo se mi z toho akorát blbě! FUJ! BLE! ()

Brain-D

Tak tohle si pustit někdy v noci a čipsy, colu k tomu a jen se dívat :) dobrá komedie z prostředí balení holek. Jedná z mnoha podhodnocených komedii. ()

masw

Příběh je sice strašný, ale je tu pár dobrých vtipů a nápad s těmi krátkými klipy v různých situacích byl skvělý. ()

Scar

Až na záverečnú facku som sa pri tom fakt bavil. Rozhodne by som to nezaraďoval do kategórie teen komédií. Predsalen, má to trochu dospelejšieho ducha. ()

BMAJTZ

Bylo mi to doporučeno, ale na tu chválu jsem čekal víc. Na teen komedii to bylo málo praštěné a fekálního humoru bylo zase až na 2 filmy. Mno nevím, hodně tomu ubral ten otřesný český dubbing. Pár dobrých vtipů to ale mělo. ()

1860

Slovo nuda je u romantických komedií nejčastější hrozba.. Tento snímek této hrozbě čelit nedokázal.. Film na dlouhé polární zimy, když se vám všechny ostatní filmy smazaly.. ()

baXter

Zajímavé prostřihy. Jinak naprosto primitivni film pro primitivni divaky (tím nechci nikoho urazit !!). Asi lepší spojení je "nenáročné diváky". Ale primitivní bylo první co mi přišlo na mysl. ()

VIPerson

Viděl jsem to tenkrát před sedmi lety...a byla to legrace.....viděl jsem to teď...a legrace rapidně ubylo a trapnosti naopak přibylo...k tomu přihrál svoje asi i dabing,přesto to není až takový odpad a stále je to koukatelný (puštěno na spaní neusnuli jsme)...těch 50% tady tak odpovídá ()

Hanys_

Viděl jsem jen první polovinu a od odpadu to zachraňovaly jen ty výborné vsuvky "domácích" videí. To není pro komedii moc dobré vysvědčení. ()

Foxhound#1

Vcelku příjemná komedie se sympatickým Fehrem a "prcičkářem" Kleinem, který zde má lehce stiflerovský sklony. Prostřihy domácího videa to pěkně oživují. ()

chaometic

Skvělá oddechová a nekomerkční komedie. Skvělá na víkend. Pokud nikdo nemá rád komedie at nekouká očividně jen tito lidi hodnotí ()

Marťas

Celkem jsem se pobavil, nebylo to nejhorší. Čekal jsem jen že Evangeline Lilly z Lostu zde bude mít nějakou větší roli a ona tam jen leží v rakvi na dvou záběrech. No co naplat:-) ()

melloun

Jednoduchý film k pobavení s originálním prvkem, scénkami z domácího videa. Ty se objevují v prostřizích, o tom co si Ed zrovna myslí, a udělali z dlouhého víkendu celkem zajímavou jednohubku. ()