Bruno Davert pracuje jako manažer v papírnách, žije v dostatku a v pohodlí. Až do dne, kdy přijde o práci kvůli delokalizaci svého podniku. Rázem je nezaměstnaný a je schopen udělat cokoli, aby sehnal stejně dobrou práci. Neštítí se ani násilí... (oficiálny text distribútora)

nylo

Účel světí prostředky, ovšem dosažený cíl prostředky neobhajuje...zoufalství v kombinaci s pokrytectvím a nespravedlností světa z nás mohou udělat monstrum........ale tak co, no, pak nás to alespoň naučí poznat cizí prevenci ;) ()

JohnDick

Zajímavý nápad lovce konkurentů se bohužel nepovedlo kdovíjak rozvést,. Pořád to vypadá, že děj někam spěje, najednou (vlastně to úplně tak najednou není) je však konec a v hlavě se zrodí myšlenka, že tam něco chybí. José Garcia (hrozně mi připomínající Roberta Downey Jr.) hraje skvěle, ostatní postavy jsou nevýrazné. A stopáž zbytečně dlouhá. ()

Gadamf

Film je to určite kvalitný, ale asi ma mierne psychologicky minul. Nerozhodnosť medzi *** a **** nakoniec prevážila vyššie. ()

Režisér Old Boye vezme do ruky sekeru

Režisér Old Boye vezme do ruky sekeru

08.10.2019

Oceňovaný jihokorejský režisér Chan-wook Park (Old Boy, Komorná) si vybral svůj další projekt. Bude jím remake francouzsko-belgické komedie Sekera od režiséra Costy-Gavrase (Město šílenců). Film… (viac)