koval45

Jo kdyby v televizi dávali reality show jako v tomhle filmu, to by byla pecka, hned by měli větší sledovanost. V pořadu Live or Die soutěží odsouzení vězni a můžou získat svobodu, ale většinou dopadnou neslavně... Mně se film celkem líbil, je to fajnová komedie plná černého humoru, s hercem v hlavní roli, který mi vzhledem a grimasami trochu připomínal Jima Carreyho. Nejpovedenější část filmu je pro mně rozhodně segment noční můra a naopak mě štval chlápek co hrál otravného a vlezlého zabijáka. ()

JFL

Mark Pirro se toho nebojí a klidně si vystačí se dvěma fóry, které roztáhne na celý film. Tedy, abych mu nekřivdil, první třetina filmu relativně svižně dojí základní premisu morbidní televizní šou a prokládá to hrstkou trapně doslovných vtípků, za které by se nestyděli ani v Sorry. Ale zbytek filmu jen naprázdno vyváří linii s vrahounem a jeho máti, která se do soutěže dostane náhodou. "Deathrow Gameshow" tak dnes slouží především coby výmluvná připomínka toho, co všechno mohlo v osmdesátkách na video trhu uspět díky dětskému publiku, které tvořilo hlavní cílovou skupinu podobně jalových direct-to-video slátanin a spokojilo se s pouhým nenaplněným bezzubým příslibem drsnější zábavy, než jakou nabízelo víkendové vysílání televize. ()