Hlavním hrdinou je nemanželské dítě, mladík Vijay, jehož se zřekli rodiče – bohatý továrník a profesionální zpěvačka. Po dětství stráveném v péči náhodného pěstouna si najde práci jako správce – čirou náhodou ho zaměstná legální syn jeho otce. Vijay se velmi osvědčí a v práci se dokonce setkává se svým otcem i jeho ženou, aniž by tušil, že ho s nimi pojí něco víc. Zároveň se prohlubuje i jeho vztah s přítelkyní z dětství. Celý děj sledujeme Vijayovu snahu odhalit pravdu o své identitě. (oficiálny text distribútora)

Stanley

Klasická bollywoodská perla, ve které se kromě sci-fi mísí snad všechny žánry, na které si vzpomenete: muzikál + taneční (jak taky jinak, tyto prvky obsahují všechny indické filmy), drama, komedie, romantický, krimi, akční, sociálně filozofický... Umíte si tohle všechno představit v jednom celku? To byste prostě museli vidět. :-) Film pojednává o chlapci, který vyrůstal s nedbalým otcem, o němž se až v dospělosti dozvěděl, že není jeho vlastním. Na základě toho se chystá vypátrat skutečné rodiče. Nejprve neustále (pokud možno zpěvmo) vyzdvihuje výhodu, že je sirotek, zejména ve chvílích jakkoli nebezpečných, kdy se zaplete s nějakými bandity - jakožto sirotek nemající rodinu ani žádné bližní nebude v případě něčí ztráty či ublížení po nikom truchlit a nikdo nebude truchlit pro něj, proto před nikým nemá zábrany a prosadí si vždycky svou; bandity hravě zlikviduje (přezpívá a přetancuje). V průběhu dloooouhého, přitom jednoduchého příběhu, když objeví lásku, vyzdvihuje pro změnu její přednosti - jak je krásné mít někoho, na kom nám záleží. A nakonec když najde rodinné zázemí a smíří se se skutečným otcem, vyzpívá do celého světa, jak je fajn a důležité mít rodinu a být s nimi za dobře. Tenhle legračně/vážný snímek na mě svou až divadelní lehkostí a zároveň srandovní, přesto působivou charakteristicky bollywoodskou primitivností zapůsobil natolik, že si jej budu pamatovat ještě po dlouhá léta a budu mít přátelům, kteří z indické produkce nic neznají, vždy o čem vyprávět. :-) ()