Jacob Asch je najatý Geraldom McMurtym aby našiel jeho exmanželku Laine a ich syna v Palm Springs. Jacob nájde Laine a tínedžera menom Donnie (Johnny Depp), ktorý by mohol byť Geraldovým synom. Okrem nich nájde aj komplikovanú pavučinu klamstva a zrady, ktorá začala smrťou. Začne pavučinu rozplietať, aby odhalil tajomstvo a zistil, kto stojí za vraždami. (sliver)

KajusaK

Takové slabší 4* a přemýšlení na další týden dopředu. Dívala jsem se v angličtině, přibližně od poloviny jsem chtěla film přeskákat at vím jak to dopadne, nakonec jsem vydržela celou hodinku a půl. Pochopila jsem většinu, nebo alespon to podstatné ale stejně to ve mě zanechalo zvláštní emoce. Jinak menší role Johnnyho byla perfektní :)) ()

Martin741

Genialna drama, suverenne to najlepsie od vybornej Beverly D´angelo,. Ktora je znama Blaznivymi Dovolenkami - 1983, 85, 89. Tu hlavnu rolu hra mne nesympaticky Eric Roberts, no ale nejak som ho prezil. Hlavne ma bavilo rozpletanie tej pavuciny klamstiev, pretvarky a zrad. Som sa len tazko odliepal od projekcie filmu, tak ma to zaujalo : 95 % ()

Terva

Soukromý očko je najat, aby našel ex-manželku a jejího syna kdesi v Palm Springs. Tam kromě pravděpodobného syna ( Johnny Depp ) objeví spoustu lží, které vedou až k vraždám. A tak začne rozplétat nitky zločinu, aby zjistil, kdo za nimi stojí. Scénář : Matthew Chapman. Kamera : Loek Dikker. Hudba : Tim Suhrstedt. Velice pěkné a vzrušující drama. ()

blackJag

"SOME PEOPLE ARE JUST AS SICK AS THEY SEEM." Ve své době pokus o novodobou noir detektivku, dnes zajímavou spíš tím, kdo v ní hraje, než o čem to je. Scénář je slabý, výprava televizní, prostředí Palm Springs asi jako jediné generuje nějaké objektivní plusové body. Zbytek je čistá nostalgie a tedy vyloženě subjektivní poloha - rádi byste Johnnyho Deppa na počátku kariéry? Je tu a tváří se fajn. Potřebujete si připomenout, jaký býval Eric Roberts vysochaný samec? Prosím, jen pojďte blíže, milé dámy :-) Beverly D'Angelo byla ostatně taky kus (akorát ta nudita, konkrétně v tomto filmu, nebude autentická, sorry boys :-). Nebudu tomu nakládat, viděl jsem tunu horšího materiálu... 50% ()

• Jednu z prvních rolí Johnnyho Deppa, který ztvárnil postavu bohatého teenagera, tedy jako již poněkolikáté mladší postavu, než je on sám, kritik ohodnotil slovy: “Johnny Depp je velice mladý v této roli a má příšerný účes z osmdesátých let. Žvýká, pět minut si hází fotbalovým míčem a to je všechno, co jsme od něj viděli." (Rosalinda)
  • Recenze na tento film byly téměř výhradně negativní. (Rosalinda)