40. okrsek - Série 5 (2006) (séria)
Réžia:
Florian KernScenár:
Christoph DarnstädtKamera:
Stefan WachnerHrajú:
Heinz-Werner Kraehkamp, Nana Krüger, Anne Kasprik, Horst Kotterba, Lenn Kudrjawizki, Eva Meier, Oliver Elias, Norbert Stöß, Felix Lampe-Jovanovic, Folker Banik, Ill-Young Kim, Florian Bartholomäi (viac)Hrajú
Heinz-Werner Kraehkamp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Anne Kasprik
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Vikingovia (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Norbert Stöß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Felix Lampe-Jovanovic
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Folker Banik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ill-Young Kim
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Florian Bartholomäi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stratený (2014) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Gesa Badenhorst
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Soogi Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ronald Beer
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Pašák (2000) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Maria Kowalsky
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heidrun Bartholomäus
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Jasmin Schwiers
Belgicko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Joachim Paul Assböck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vládcovia nebies (2024) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Isabel Tuengerthal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)