(Ne)šťastne až naveky

• Česko (Ne)šťastně až na věky (viac)

V pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů. Popelka sní o svém pohádkovém princi a její přítel Rick jí zařídí pozvání na královský ples, kde se má stát jejím vysněným princem z pohádky. Vše se však odehraje jinak než si přála. Její macecha Frieda se pokusí převzít kontrolu v pohádkovém světě pomocí zla. Popelka však bude bojovat. (oficiálny text distribútora)

Tsuki003

Smutný, smutný, smutný. Nikoli příběh, ale to zpracování. Animace je děsná, příběh přinejmenším podivný a směšný a chování postav je zarážející. Tohle už asi vidět nechci. V některých verzích to vyznívá, jako že je Popelka hloupá, ale tady byla přímo nesnesitelná. Na druhou stranu, dokoukala jsem to až do konce. Držela to jenom zlá macecha Sigourney Weaver, která ale stejně prohrála. Tak co s tím? Dvě hvězdičky jsou až dost. ()

D3mon3kCZ

Začnu asi tím, že scénář mi přišel spíše pro mladší generaci, a tudíž příběh nemusí být až tak zábavný. To mě ale nijak neodradilo a rád jsem film dokoukal. Nepřišlo mi to špatné. ()

hanzikk

Nad vodou to drží pár vtipných hlášek, kterých není tedy moc, a taky ten začátek. Tak špatnou animaci jsem už dlouho neviděl no a příběh také zrovna neperlí. Čekal jsem fakt mnohem více. ()

Kacenaa211

Kromě úvodního slova nic moc, takový nemastný-neslaný. Navíc mi tato pohádka připadá jako sebrání nápadu ze Zakleté Elly a daná do animované a méně kvalitní podoby. Nemám nic proti ne až tak dobré animaci, nýbrž proti ne moc dobře zvládnutému příběhu. Zkrátka pohádka, která ničím nenadchne, ale ani ničím neurazí, takový snímek, který si nikdo nebude moc pamatovat, ale když se řekne jeho název, tak si vybaví roztomilého Munka, egocentrického prince a neambiciozní zamilovanou Popelku. Já do této skupiny patřím, protože mě to ničím nenadchlo, ale například mé sestřence se to líbilo, takže se tu ukazuje, že pohádka je určená především pro menší děti, u kterých to svůj účel splňuje. ()

Martin29

Podobný námět už byl ve Shrekovi (mám pocit, že v 3 díle) a tam byl zpracován daleko lépe a vtipněji. Všechny postavy kromě Elly jsou neskutečně nesympatické (vede princ) a o humor to taky těžce nezavadilo (Rumplcimprcampr s děckem ?). Pobavily jen tak cca 2 scény ()