Slizoun Pete

• USA Sneaky Pete
USA, (2015–2019), 24 h 36 min (Minutáž: 38–58 min)

Tvorcovia:

David Shore

Giovanni Ribisi, Marin Ireland, Margo Martindale, Shane McRae, Libe Barer, Peter Gerety, Ethan Embry, Domenick Lombardozzi, Debra Monk, Michael Drayer (viac)

Mauricius je propuštěn z věznice, jenže nemá žádné zázemí, a i proto se rozhodne přijmout identitu spoluvězně Petea. Peteova nic netušící rodina tak nabízí starému kriminálníkovi rodinné zázemí, které Mauricius nikdy neměl šanci poznat. Navíc se přichomýtne k práci lovce odměn, kde hlavní náplní je vracet lidi jako je on sám zpět za mříže.
Seriál od scénáristy Davida Shorea, tvůrce seriálů Dr. House nebo Směr Jih, přináší Amazon. (geklon)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (4)

Slizoun Pete (2015)

První série ujde, druhá špatná, třetí otřesná. Podrobnější komentáře jsem rozepsal u jednotlivých sérií. (15%) ()

Série 1 (2015) (S01)

První série zkraje zaujme, později se to vleče a je v tom binec, klasicky je třeba přeskakovat rodinný balast a vykecávačky. Naštěstí jich není až tak moc, hlavní postava je docela sympatická a ani ostatní postavičky mě vyloženě nevadily. Jen jich bylo zbytečně moc. Konec je dosti překombinovaný a zmatečný. To se moc nepovedlo. Celkově obstojné s výhradami. (28%) ()

Série 2 (2018) (S02)

Druhá série rovnou navazuje na první. Je o poznání unylejší a zprstuvycucanější než ta první. Zbytečné záběry a kecání převládají, soustavně se to odklání do nudného rodinného dramatu, přibylo postav, je v tom bordel, ve jménech jsem se ztratil. Celkově podobně překombinované jako první série, ale o kus pomalejší, otravnější a horší. (15%) ()

Série 3 (2019) (S03) odpad!

Třetí série pozbyla vše dobré z původního námětu. Zbyly jen protivné rodinné a sociální kecy. Třetí série je nedívatelná. (3%) ()