Dospívající Mary odmalička fascinovaly zločiny a práce detektivů. Její otec byl totiž policista, velmi hrdý na svou práci. Zemřel však ve službě, a tak není divu, že se matce její touha stát se detektivem ani trochu nelíbí. Rodným městečkem se už dlouho šíří strach ze sériového vraha, který si oběti vybírá mezi mladými dívkami, a když se jednou z nich stane čtrnáctiletá Kathleen, sestra Maryiny spolužačky, rozhodne se odvážná dívka pustit do pátrání na vlastní pěst. Nečekanou pomoc jí nabídne mladý policista Tony, s nímž po boku směřuje nejen k šokujícímu odhalení, ale také ke smrtelnému nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

SallyZen

Béčkovej thriller, který vás nijak nevytrhne z křesla, ale neurazí. Alicia zahrála dobře, Kevin překvapivě docela taky, takže to tak špatné nebylo. Námět na film už tu byl tolikrát, ale mnohokrát jiné rozuzlení. Toto mě zase tolik nepřekvapilo, ikdyž jsem občas nevěděl, jak to tam mají ty dvě hrdličky. A největší blbost byla, ten důvod vraždění. To režisér trochu nedomyslel. Ale tak na pozdní večer pohodová oddechovka. 55% ()

noriaki

V rámci svého předsevzetí vidět všechno v čem se Marla Sokoloff byť jen mihla, jsem se dostal až k tomuto zapomenutému thrilleru. Když ponechám stranou že se moje bohyně, byť ještě hodně mladá, opravdu několikrát ukázala, tak je tenhle film úplná ztráta času. Hloupý, předvídatelný, mizerně napsaný a téměř bez napětí a atmosféry. Alespoň herci se vzepřeli a v rámci této rebelie předvedli slušný výkon. ()