Msta přichází z močálu

• Česko Msta přichozího z močálu (viac)

Dr. Alec Holland prošel hroznou změnou. Jako oběť děsivé chemické nehody se stal mutantem, který musí opustit společnost a je odsouzen k prodírání se slizkým bahnem v bažinách, jimž se každý vyhne. Jeho jediným cílem je pomsta. Když se nakonec střetne s ďábelským maniakem, který je za jeho stav odpovědný, je scéna připravena na nelítostný boj na život a na smrt. (McLushi)

Martin741

Pre mna je toto len priemerny horor Wesa Cravena /Nightmare on Elm Street, Scream/. Baziny su sice fascinujuce a maju hodne do seba, ale potom vo filme nastupi velka nuda, priserky maju slabe gumenne masky a atmosfera bola slaba a nedomyslena. Herecke vykony o nicom, ale to je v hororoch dobrym zvykom uz X rokov. Z hercov mi prisiel znamy len Louis Jourdan /zaporak Kamal Khan z bondovky Octopussy/. 50 % ()

Djkoma

Extrémně béčkové ve všech směrech, což několik odhalených ňader opravdu nezachrání... Jako komiksová adaptace obsahuje možná dostatek materiálu pro fanoušky předlohy, ale ta je u nás znám asi jako Čtyřlístek v Americe. Tři čtyři akční scény, které jsou většinou o tom, že hlavní ženská postava přepere kdejakého vojáka a ten chlap v podivné masce zase se všemi hází jako s malými kamínky... ()

pornogrind odpad!

Béčkový filmy mi nevadí když mají co nabídnout a pobaví. Tohle už je ale céčkovej biják. Díval jsem se na to hlavně kvůli D.Hess(ovi), ale ani ten to nemohl spasit. Tady prostě nefunguje nic tak jak má. Adrienne Barbeau je nesympatická a škaredá, kozy mohla nechat klidně schovaný. Příběh je triviální, ale s tím jsem počítal. Masky jsou spíš k smíchu než aby vyděsily. Budiž, bažináče bych ještě zkousl, ale ten malej paskřivec a hlavně ten chlupáč byly vrcholem trapnosti. A do toho všeho ještě Love Story. To ani není možný, že tohle natočil Wes Craven. Myslím si, že tohle dílo mělo skončit na dně bažin a nespatřit světlo světa. Tohle v dnešní době nemůže vyděsit ani malý děti. ()

Han22

Tak tady jsem měl nezasloužené dvouhvězdičkové hodnocení a nelichotivý komentář. Po opakovaném shlédnutí a hlavně shlédnutí starších hororů musím uznat, že jsem ten film hodně podcenil. Craven si střihl naprosto parádní poctu monster filmům. Jeho Swamp Thing odkazuje na Netvora z Černé laguny, ale možná ještě dál, k samotnému nešťastnému Universalovskému Frankensteinovi. Nechybí ten ten smutek, romantika, ale také spousta skvělé béčkové akce se žoldáky a výborný monster souboj ve finále. K tomu výborně natočené bažiny, krásná hudba a hlavně skvělý vzhled samotného monstra (to druhé dopadlo o poznání hůře), které nesleze prakticky z obrazovky. Jo někdy se člověk s hodnocením napoprvé netrefí. ()

Astaroth12

Ja som až pri pozeraní zistil, že toto dielo je od Wesa Cravena. A to mi naozaj hlava neberie, že taký majster čo stal u zrodu napríklad Freddyho, stvoril aj tento čistý trapas. Hlavne maska hlavného monštra bola tak nedokonala, ako keby ju robila troma a to mi bolo naozaj dosť divne, keďže Craven pred týmto a aj po tomto filme mal niekoľko trikovo fascinujúcich filmov, no tento k nim rozhodne nepatrí. Príbeh je z tých lacnejších, ale ešte sceny odohrávajúce sa v bažine sa celkom dajú, ale keď film začne do toho polemizovať a hodí tam i nejakú tu romantiku, tak to je už ťažký prúser. Po Vezmi si moju dušu je tento druhý najhorší Cravenov film, aký som videl. Ešte ich je niekoľko, ktoré som od neho nevidel a tak už len dúfať, že to až taká hrôza, ako bol tento film už nebude. Slabé 2*. ()

• Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného komiksu Lena Weina a Berniho Wrightsona. (Hans.)
  • Kostýmy příšer se ve vedru neustále rozpadaly, a to dokonce i na hercích, a musely se tedy stále lepit. (LION-MR.T)

Swamp Thing našel režiséra

Swamp Thing našel režiséra

05.09.2018

Očekávaný seriál Swamp Thing od nově založené služby DC Universe má konečně režiséra. Nějakou dobu se šířily spekulace, že by pilotní díl mohl natočit producent seriálu a mistr hororů James Wan … (viac)