SMALA SUSSIE je gangsterská komedie odehrávající se v industralizované části venkova. Erik se vrací do rodného města, aby našel svou mladší sestru Sussie. Nic není jako bývalo, všichni se chovají podivně a Erik postupně zjišťuje, že jeho rodné město je plné gangsterů. (5150)

elgato

[promítač předstoupí před plátno v kině] - " Jak jste si všimli, film skončil.Zapoměli nám poslat poslední díl.Sakra! Ale já se pokusím to napravit." [volá mobilem] - " Ahoj, to jsem já. Neviděl jsi Pulp Fiction, co? Jak to skončilo? Aha, jo? Působí to zmateně, ale...Jak to dopadlo s tím černochem? Tak ahoj!" [znovu k publiku] - " No, je mi líto že to musím říct, ale John Travolta zemře. Když vyjde ze záchodu zastřelí ho Bruce Willis.Ale černoch dopadne dobře. Teď můžete jít dělat něco jiného. Hrabat listí nebo tak, sbohem!" [potlesk] Další ze skandinávských kousků které stojí za to vidět, vykašlat se na Hollywoodské filmy přes kopírák a dát si něco mile ujetého. Pro ty co mají rádi výpravné filmy to bude sklamáním, páč rozpočet filmu byl asi hodně omezený ale jinak je to plné "skandinávské" akce a humoru. ()