Losangeleské obchůdky už mají delší čas zajímavé téma na přetřes. Právě tento druh nevelkých prodejen se totiž v poslední době stal hned několikrát terčem útoku neznámého maniaka, který rád zabíjí před očima uzavřených kamerových bezpečnostních systémů. A jelikož na něj byla právě vypsána odměna 500.000 dolarů, nejeden z návštěvníků by si na brutálního vraha rád počíhal. Ostatně podobné plány zrovna rozpřádají i přátelé, kteří si ve skladu jednoho takového obchodu dnes hodlají zamastit poker. A čím více proteče alkoholu, tím jejich strategie dostává jasnější kontury. Jenže pak se začne zabíjet. Bez milosti, krutě, brutálně a sadisticky. A z uzavřeného prostoru, odkud se nedovoláte pomoci, nevede žádná cesta ven. Je lepší přestat mluvit, protože je jisté, že někdo naslouchá. V americkém hororu narazíte na Steva Guttenberga, bývalou hvězdu série Policejních akademií. (oficiálny text distribútora)

Jazzzz

Promiňte, ale tohle už víckrát ne. Uznávám, že nápad vcelku dobrý, kdy oběť si sama zvolí svoji smrt tím jaké má nechutné touhy a představy, ale provedení? To se opravdu nedalo. Nuda, nelogičnosti, které čpí z každé scény, slabost dialogů, stejně jako hororové atmosféry. Prostě slabý, podprůměrný americký horůrek, který opravdu dělá špatné jméno hororům. Žánr komedie je dle mého názoru opravdu mimo mísu, vtipné to není, je to spíše ubohé... ()

Oktavianus

Utahaná a dlouhá noc plná švábů. Parta nesympatických lidí, z nichž tu smrt od začátku přeju všem (dočkal jsem se - palce hore!), Mahoney bez fantazie, ale se smyslem pro humor, a hezoučká Elizabethka, jejíž sledování jako jediné mě dovedlo udržet ve stavu bdělosti. Režisér dobře věděl, proč si svou hvězdičku oblékl právě tak, jak to udělal. A tak se hodinu a půl díváme, než je konec, abychom si uvědomili, že se kromě jediné zajímavé myšlenky - vrah zabíjí lidi tak, jak prohlásili, že by zabili jeho - vlastně nic nedělo. ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Řekni jí, že jestli má zase hlavu v tom mrazáku, tak jí zabiju !! ;) Velmi zábavný, byť i poněkud hloupoučký, a lehce netypický slasher režiséra Daniela Mazea pro diváka kdesi na smetišti filmových dějin vyhrabal již poněkud pozapomenutého Steva Guttenberga, jednoho z nejznámějších komediálních herců 80.let, který však tentokrát přichází s naprosto nečekanou rolí maskovaného sériového zabijáka, na něhož je vypsaná vysoká odměna !! Velmi mě zaujala zápletka, respektive způsob provedení jednotlivých vražd, ty si totiž vlastně oběti, které se později sejdou na noční partičku pokeru, nevědomky samy předem zvolily, když tlachaly, jak by hledaného maniaka sprovodily ze světa, aniž by tušily, že ten je mezi nimi, a tím ho tak inspirovaly !! Každá z pozdějších obětí trpí nějakou závislostí od cigaret přes drogy až k cukru, všechny postavy snad až na Jess v podání sexy Elizabeth Nicole vyznívají silně nesympaticky, a tak jednoho to postupné vyvražďování s neobvyklou vynalézavostí poměrně hodně baví.. Nedá se říct, že by se Mazemu dařilo budovat napětí, protože Cornered! vyznívá opravdu velmi směšně, ačkoliv se rozhodně nebere vážně ani v nejmenším, bohužel se dá mluvit i o jeho značné předvídatelnosti, což nemůže změnit ani ten rádoby dramatický závěr se zvratem působícím jako výstřel do tmy, skutečný vrah se totiž snaží diváka zmást, čímž však spíš jen vyvolává škodolibý posměch !! Nicméně i díky výbornému Stevu Guttenbergovi, který mě rozhodně nezklamal, a rozkošné Elizabeth Nicole, vtipným a ostrým dialogům a v neposlední řadě i podařenému soundtracku Konstantinose Zacharopoulose mě tahle bizarní a především nenáročná záležitost opravdu hodně bavila a zcela bez diskuze jí neupřete v rámci žánru nevídanou originalitu !! ()

corpsy

Kreativita hororových tvorcov, je (ne)konečná.Tento slasher síce neponúka žiadny update a ani kontroverzné vyznenie, ale je zábavný, či už po stránke charakterov ( myslím si, že je tu presne tá zmeska magorov, ktorú vídame najradšej ), po stránke hlášok, alebo aj po - a to je paradoxne stránka najslabšia - tej hororovej, viď splatter slasherovskej. ()

Terva odpad!

Ve filmu hraje Steve Guttenberg, už jsem ho dlouho neviděl v dobrém filmu. Tento film je stupidní a sprostý, režisér Daniel Maze musel být hodně v úzkých, že to vůbec natočil. Majitel obchodu a jeho zaměstnanci hrají večer po práci karty, jsou zamčení v obchdě, nemaj telefon ( nechtějte vědet, jak se do té situace dostanou ) a ještě ke všemu je začne vyvražďovat šílenec, na kterého je vypsána velká odměna ( 500 000 dolarů ). Nesmyslné uzavřené prostředí, šíleně nudný dialog, hroznej děj...to si raději zahrát karty, než vidět ještě někdy tento snímek. CITÁT - Pro vykouření zmáčkněte jedničku, pro vyhonění zmáčněte dvojku, zezadu trojku, na missionáře čtyřku... Hrají : MONA - Ellia English, STEVE - Eduardo Antonio Garcia, DONNY KOBLIHA - Peter Story, JESS ( Moc pěkná ) - Elizabeth Nicole, JIMMY - James Duval, MORTY - Steve Guttenberg. ()

• Pivo, které se ve filmu objevuje, nese název „Maze Beer“ podle jména režiséra Daniela Mazeho. (Terva)