Freya McAllister je docela obyčejná dospívající dívka, neprůbojná a skromná. Aje jedné noci, kdy se koná významná školní událost, se všechno změní. Najednou slyší hlasy. Jen ona. Jsou jich tisíce, útočí na ni ze všech stran, neodbytně a neustále. Freya je diagnostikována jako silná schizofrenička a skončí v psychiatrické léčebně Brookridge Mental. Tam se svým šílenstvím stráví v osamocení následujícíh osm let svého života - dokud ji dr. Michael Welles nepřijde ubezpečit o tom, že není blázen, ale má schopnost telepatie. Hlasy v její hlavě jsou totiž myšlenky mužů, žen a dětí kolem ní. Michael, vynikající odborník ve výzkumu psychologie, ji učí soustředit se a proměnit prokletí v cenný dar. Už ale neřekl, že pracuje pro tajnou službu, nejrozsáhlejší a nejutajovanější organizaci na světě, která ví o každém vážném nebezpečí, jež ohrožuje národní bezpečnost. (oficiálny text distribútora)

Quendi

Je to pilotní díl jak vyšitý a velká škoda, že za ním nenásleduje ten seriál, protože to bylo hodně dobré. Z největší části díky okouzlujícímu Joe Flaniganovi, který zkrátka umí hrát a umí pobavit. Třeba se někdo k této látce vrátí teď, když skončila Stargate Atlantis a Flanigan je bez závazků. ()

j_vrba

Pro me velke prekvapeni. Celkem zajimavy pribeh, celkove velmi svizne vypravene a pekna muzika. Na beckovy kanadsky film hodne dobre. ()

Dejvid17

tenhle film mě naprosto uchvátil.. neskutečný, neuvěřitelný.. jak já tohle miluju... Joe je skutečně neskutečnej... jen víc takovýchhle filmů.. proč to není jako seriál... každej tejden bych se díval na epizodku... WOW! ......... "Scooby dooby doo, where are you.." ()

ostre_pero

pekné, má to spád, zaujímavý dej, mimoriadne sexy-sympatická-príťažlivá... hlavná hrdinka, miestami vtipné myšlienky v jej hlave, ale najmä solídna akcia. len trochu jednoduchý záver na môj vkus. ()

mikalana

Připomíná mi to mamčinu univerzální bílou omáčku chutnající vždycky stejně. Setkala jsem se s ní v nejrůznějších barvách, záležících především na druhu koření. V tomto případě se povedla především zásluhou hereckého výkonu hlavní hrdinky, která ochutila jinak neoriginální zpracování. ()

BlackJoker

Ze začátku jsem tomu nevěřil, ale opak byl pravdou, chvílemi možná slabší chvilky ale v celkovém hodnocení zcela přehlídnutelné, celkově skvělé jeden z nejlepších filmů co sem v poslední době viděl - 95% :) ()

TylerD.

Dobrý film, má tempo, celou dobu udrží diváka. Ale hlavní herečka, to bylo zlý. Nelogický chování se dá vysvětlit následky z blázince ale to přehrávání bylo jako z učebnice a za tu poslední scénu hvězdu dolů, to už bylo trapný. Být ta postava trochu víc taková pokorná, tak si jí divák oblíbí a cítí s ní ale tahle splašená, namachrovaná puberťačka... No škoda. ()