Dva přátelé se chystají na vítězné tažení - ze zaprášených amerických silnic až na nejslavnější evropské závodní okruhy! Mladý motocyklista Cody Clifford a jeho přítel, mechanik Chris Washburn, se vydávají za splněním svého snu - na závodním motocyklu vlastní konstrukce se chtějí zúčastnit profesionálních závodů. Když je jejich stroj při nehodě zničen, zdá se, že je vše ztraceno, ale pak se objeví zástupce záhadné společnosti Samurai a nabídne mládencům sponzorování. Cody a Chris se radostně vydávají do Evropy, ale zjišťují, nakolik se profesionální závody liší od projížděk po zaprášených silnicích. Od nezávislých závodníků se dozvídají, že zdejší závody mají k regulérnosti daleko. A navíc nabídne společnost Samurai Codymu životní šanci... která by ale znamenala konec jeho přátelství s Chrisem. (Falcon Home Video)

vitekpe

Nudny film o zavodeni na silnicnich motorkach...nejlepsi je prvni zaber, kdy motorkar lita po tech vesnickych silnickach, a holka zastavi kamion vyjizdejici z lesa. :) Taky se tam objevi napis "Brno, Czechoslovakia", kdyz uz borci jakoze jezdi po okruzich GP, ale Brno to neni...alespon ja teda myslim ze ne. ()

Rakosnicek77

Pro mne jeden z nejlepších filmů z motoristického sportu. Motorky a cesta dvou kamarádů po závodech Grand Prix, po celém světě, byla velmi zajímavou podívanou a rozhodně každý fanoušek motorsportu by ho neměl vynechat! ()