Prefíkaná banda - Season 1 (2004) (séria)

The Con Is On (S01E01)

(epizóda)

laepus

Skvělý začátek seriálu. Jednoduchý klasický podfuk - nalákat na nějaké investice, jednou nakrmit, podruhé zaříznout. Každopádně ta úplně poslední pointa tento díl dostává opravdu nahoru. ()

MickeyStuma

Úvodní epizoda nám skvostně představuje všechny aktéry podfukářů, jejichž prvotní pohledy do kamery nám dávají jasně najevo, že se před námi vlastně předvádějí a chlubí, jací jsou ve svém podfukářském oboru machři. A ihned nám to také názorně ukáží. Dobře postavený příběh velice odlehčený humorem a zásadovostí, kde ani o hlášky není nouze. Během vyprávění se velmi zajímavým způsobem dokonce dozvíme jejich hlavní zásadu. ´Čestné lidi nepodvedeš. To se nedělá. To je vyloučeno. Naprosto. Jde to jen, když dotyčný chce trhnout něco za nic. A odpověď? Za něco mu nedáme nic.´ Takže zapamatovat. Seriál se touto úvodní epizodou představil nadmíru dobře, čímž dal také najevo, jak to asi tak bude celé vypadat. Je na co se těšit. A jedno moudro z konce děje na konec. -Nejsladší podfuk ze všech je napálit podfukáře, kterej vám skočí na špek.- ()