Pohrobek

Automechanik Victor Kelly (Christopher Walken) nevedl vždy tak spořádaný život jako dnes - kdysi býval králem trezorových lupičů a proč by se ke svému bývalému povolání nemohl zase vrátit? Christopher Walken v solidní "charakterové" studii stárnoucího lupiče, jenž se má pokusit o svůj poslední velký čin. ()

Morholt

Ohraná písnička o kasaři, jehož okolnosti donutily k poslední fušce. A to je vlastně všechno. Nějaká omáčka okolo tu prakticky neexistovala. Obsazení na čele s Walkenem, které bylo největším lákadlem, nezklamalo, ale film je tak neskutečně pomalý a nudný, že ho samotní herci nemohli zachránit ani náhodou. Jinak mě asi nikdy nepřestane překvapovat, co všechno se může schovat pod označení "komedie". 30% ()

vegetol.mp

Zdařilé komediální drama o bývalém trestanci, který se po letech spořádaného života rozhodne vyřešit své finanční problémy tím, co ho před lety dostalo za mříže - vyloupením trezoru. Nenápadný zdařilý malý film, ve kterém kromě jako vždy dobrého Walkena pobaví v malé roli i výborný Tom Noonan. ()