Roy je zabit párem zlodějů šperků a pak přiveden zpět k životu a následně je posedlý zemřelým sériovým vrahem jménem „Blade“. Vrátí se domů a jeho matka ho moc ráda nevidí, protože si chce vyzvednout jeho životní pojistku. Brzy se věci vymknou z rukou, protože se máma snaží, aby nikdo nevěděl, že se Roy „vrátil“ a Blade se snaží dát všem vědět, že je zde. (JasonCZ)

TERRORDROME

Tak som si prechádzal filmografiu Linney Quigley, hľadajúc nejaký poriadny brak. No a zrak mi padol na sľubne vyzerajúci názov Blood Nasty, vraj je to hororová komédia a zrejme o zombíkoch. Dobre tak som sa mrkol. Zombíci tam nie sú, teda vlastne len jeden taký nejaký rádoby skorozombík posadnutý duchom zosnulého gangstera. Tento schizofrenický zombopako sa vráti domov a začne terorizovať svoju rodinku. Jedná sa o extrémne lacný film odohrávajúci sa väčšinu času v jednom dome. Človek samozrejme už aj podľa názvu očakáva nejakú tú krvavú nechutnosť, ale okrem jednej ruky v drviči odpadkov tu takmer nič nie je. Najvtipnejšia scéna je tá keď si onen "zombík" chce zavolať ( "zombi volať domov" ), ale kvôli tomu že je prepichnutý trubkou sa nezmestí do telefónnej búdky a keď sa snaží hovoriť tak len grgá, na tom sa dá aj zasmiať. Pre potešenie mužského rodu je tu samozrejme Linnea, ktorá sa filmom presúša v erotickom prádle, vystrkuje kozy a stihne ešte aj veštiť z krištáľovej gule. Ono to ubieha celkom rýchlo a ani veľmi neserie, snáď až v závere kde je to už trochu moc hardcore improvizačná chumajda pár "hercov" čo sa šmotkajú po baráku. Je to taká blbá poloinscenácia, ale prežil som ju v zdraví a to sa ráta. ()