Televizní komedie o hledání tatínka pro Honzíka a manžela pro jeho maminku... Námluvy přes inzerát bývají častým námětem pro komedie. Tak i v roce 1972 scenáristka Dagmar Novotná použila toto téma pro televizní komedii. Hana Kubešová (J. Štěpánková) je mladá vdova a maminka dvanáctiletého Honzíka (S. Pillman), který si moc přeje, aby se znovu vdala. Jenže maminka na seznamování nemá čas ani náladu, a tak se nakonec sám ujme akce: podá za ni inzerát a mamince se začnou představovat nápadníci… (Česká televize)

Aniki

No, další z mých premiér a to jen díky současným reprízám podobných inscenací na CT3. Taková plejáda těch nej tehdejších herců se jen tak neviděla ani u mnohem větších formátů. Moc milé a sympatické. Rozhodně nešlo o promrhanou hodinku. Jo a Libíček byl úžasnej, zejména jeho hláška: "Kolikrát se mi to ani nerentuje." Bravo!!! ()

Mr. Movie

Nebýt to tak monotonní i na těch 52 min, , tak to bylo za 4*. Pěkná plejáda různých typů lidí. Toď vše. Nic víc a to byla škoda. S "Takovou nornální rodinkou" se to nedá srovnávat. ()

h.madlenka

2,5 / Docela milé, trochu připomíná Jak vytrhnout velrybě stoličku. Končí ale hodně otevřeně, a dost náhle - na můj vkus trochu nepromyšlené. ()

Mishelen

Nádherná televizní komedie s plejádou skvělých herců, které by nám mohl závidět celý svět. Štěpánkovou sice tolik nemusím, ale tady se mi líbila. A ty charaktery nápadníků, které rozehráli ostatní herci: vychcánek (Libíček), senilní dědek (Filipovský), workoholik (Menšík), zoufalec (Kemr), imbecil (Lipský), primitiv (Bek), psychopat (Höger), nadrženec (Somr). U mě jasně vyhrál Libíček. Velká škoda, že se tak bál doktorů a nakonec na to doplatil (přímo na filmování Jak utopit dr. Mráčka). Film bych určitě nezkracoval, 52 minut je tak akorát. ()

Andrmen221

Mít takové nápadníky, to by neodmítla žádná správná žena. Libíček, Menšík, Kemr, Somr, Bek, Lipský, Hoger, Filipovský... tomu říkám sestava :D každopádně vtipně udělané, trošku mě naštval neuzavřený konec, kdy to měla dát do kupy s panem učitelem, ikdyž Cupák byl ve skutečnosti homosexuál, ale heteráče hrál vždy skvěle. ()