Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (viac)

Stud je sexuchtivý chlapík, má to rád tvrdě a po sexu si s kamarády zatančí nebo zaběhá na dětském hřišti. (oficiálny text distribútora)

dobytek odpad!

To jsem jednou tak trochu pod vlivem alkoholu na čsfd našel profil nějakýho péčka se Stallonem a podezřele nízkym hodnocenim. V tý náladě jsem se rozhod, že takovou blbost musim taky vidět, takže jsem započal se stahovánim (filmu, né kalhot). Další den jsem teda byl na vážkách, jestli to mam nechat stáhnout celý nebo zrušit, ale jelikož se přes noc stačil stáhnout skoro celej film, tak jsem si řikal, že už to nechám. Několik týdnů jsem pak tento skvost nechával bez povšimnutí, až jsem se jednoho dne rozhodnul, že se na to podívám. Jelikož jsem čekal fakt masakr, tak jsem si připravil zásobu lahváčů, abych se moh posilňovat alkoholem. Nejdřív mě trochu zarazilo, že film je s německym dabingem. Ale v péčku se stejně moc nemluví, takže to nevadí. Jenže to, co následovalo potom, to už bylo jen pro silný povahy. Stallone se válí ve sněhu, Stallone přelejzá plot, Stallone přeskakuje lavičky, bobr, další bobr, MEGA BOBR... No fakt dost děsivej zážitek. Abych pravdu řek, tak jsem to občas musel trochu posunout dál, protože hrozilo, že to na mně zanechá trvalý následky. Kdybych věděl, co to bude za hrůzu, tak bych se na to určitě nekoukal. Jestli teda chcete za každou cenu vidět Ramba v péčku, tak jen na vlastní nebezpečí. ()

krt7236826

nevidel a ani nechcem ... ale za čítanie týchto vtipných komentárov pri ktorých som sa fakt pobavil dávam 5 päťcípich ... stalone si za svoj celoživotný prínos nezaslúži odsudzovanie a mal by byť vzorom. Ukážte mi herca ktorý začal preskakovaním lavičiek v bobrporne a skončil pri režírovaní najlepších filmov. ()

Plague.

Hodnotit péčka nemíním. Pkud bych hodnotil jako film, tak asi 1* protože se částečně jedná o jakýsi umělecký pokus (a nebo byl režisér na LSD a tohle je co viděl). Jelikož se jedná o soft péčko a ješět ze 70. let (asi proto tolik bobrů) tak nevím jestli se to takhle točilo nebo ta péčková část je taky špatně. Každopádně Sly to udělal proto že neměl kde bydlet a potřeboval prachy, tak si za 2 dny vydělal $200 a pak se z něj stala světová hvězda. Gratulace! ()

Los Losos

Tento snímek je samozřejmě nehorázná amatérská hovadina, kterou by leckterý milovník bobrů splácal s domácí kamerou. Na druhou stranu mě toto dílko pobavilo jako už dlouho žádná seriózní komedie, a to se cení, v mém případě 2*. Navíc konec filmu - facka, prdel, bobr - by zasloužil zapsat do filmové historie. Navrhuji tento majstrštych alespoň zařadit (pokud už tam není :-)) do reedice knihy "1001 filmů, které musíte vidět, než zemřete" s poznámkou - stačí jen konec.:-) ()

chrustie odpad!

Tenhle výplod choré duše sem si stáhl jenom proto, abych omrknul Rockyho vzkvétající kariéru. No to sem si zase jednou dal. Nebudu se tady tvářit, že sem to poctivě zkoukl celé, to by mi snad nikdo normální ani nemohl uvěřit. Co sem z toho tedy pochytil: naprosto nevkusný slepenec trapné hudby šedesátek mixnutý ženskýma, které jsou oděné pouze do koberce, který mají ale pouze v oblasti přirození (tedy jsou téměř nahé). Tohle není ani muzikál, ani porno, ač by se to mohlo na první pohled zdát. Rocky tady píchá s gumovým čurákem holky do pupku a u toho se tváří jako idiot, v mezipauzách pokládá základní kameny parkouru. Závěrečná scéna napodobuje nejspíše neřízenou mrdačku z feťáckého squotu. Tohle je tak debilní, že dokud to neuvidíte, tak tomu na 100% ani neuvěříte, proto silně doporučuji kouknout aspoň na kousek. ()

• V době svého vzniku se snímek ani nedostal do distribuce. Producenti ho uveřejnili až po úspěchu filmu Rocky. (lekr)
  • Inzerát, ve kterém se hledal herec do role v tomto pornosnímku, objevil Sylvester Stallone v novinách. (McLushi)
  • Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)